Interiér na mieru by mal byť samozrejmosťou

Naše bývanie nebude nikdy dokonalým, pokiaľ bývanie nebude na mieru. Každý máme iné požiadavky na priestor, úložné priestory aj odpočinkový nábytok. Minimálne základ nášho interiéru by mal byť navrhnutý presne podľa potrieb nás či našej rodiny. Nábytok sa vyrába ako univerzálny a nakoniec tak nesadne nikomu. Niekto pochádza z rodiny, v ktorej sú všetci vyšší, a potrebuje tomu prispôsobiť kuchynskú linku. Naviac je schopný bez problémov využiť i vyššie položené miesta. Ďalší máme v domácnosti imobilného člena a nábytok musíme prispôsobiť práve jemu. Potom sú tu samozrejme deti. Máte tri a len jednu detskú izbu? Vyriešiť to musíte nábytkom na mieru. A čo naše koníčky, na ktoré máme priestor iba v byte? Či skutočnosť, že z home office na pár dní sa stala trvalá záležitosť. To všetko kladie požiadavky na náš interiér. Ešte sále máte pocit, že ho k dokonalosti zariadite pomocou sektorového nábytku? Nechajte si navrhnúť interiér na mieru. Využijete lepšie priestor a budete si svoje bývanie viac užívať.

Interiér na mieru nie je len náčrtok pôdorysu s nákupným zoznamom

Kto chce interiér prispôsobiť svojim potrebám, musí hľadať ideálne takú firmu, ktorá je schopná ho nielen navrhnúť, ale aj priamo vyrobiť napríklad drevený nábytok na mieru. Či už pôjde o kuchynskú linku, vstavané skrine, police do rôznych výklenkov, schody, ale aj ďalšie časti interiéru. Chcite nábytok na 100 % pripravený k používaniu. Premýšľajte nielen o jeho vonkajším vzhľade, ale aj vybavení zásuviek či skriniek.

Nábytok na mieru od WSD

Na navrhovanie interiérov a drevený nábytok na mieru sa špecializuje firma WSD už od roku 2013. Vznikla s cieľom prepojiť návrhy kvalitných interiérov a nábytku s jeho výrobou. Vo firme vám vyrobia kuchyne, obývacie steny, schody, dvere, vstavané skrine aj celé detské izby na mieru. Materiál firma berie od kvalitných dodávateľov, čo sa odráža na nadštandardných výrobkoch na mieru pre zákazníkov. Vo firme pracuje tým architektov, dizajnérov, stolárov a montérov.

Publikované: 25. 07. 2022

Kategória: Bývanie

Autor: Denisa Koudelková