Ako sa začať naučiť používať sexuálne hračky

V prípade, že vás predstava, že jedného dňa pri otvorení skrinky partnera, v nej nájdete vákuovú pumpu a podobné hračky, vrhá do hrôzy, potom by ste si mali prečítať tento článok, ako začať používať sexuálne hračky v páre. Sex je súčasťou života a spríjemniť si ho milou a malou zmenou sa oplatí.

Zahoďte obavy

Sexuálne hračky a vzťahy nie sú dva protiklady. V skutočnosti mnohí ľudia hovoria, že hračky významne zlepšili ich vzťah a intímny život. Preto by možno neuškodilo ani vám, keby ste z času na čas navštívili dobrý sexshop. Zhromaždili sme tie najlepšie tipy, ako začať prežívať sex s partnerom a pomocou hračiek inak a lepšie.

Komunikácia

Pokiaľ ide o sexuálne hračky a iné zaujímavé preferencie, je najlepšie byť otvorený a úprimný. Začnite nevtieravý rozhovor mimo spálne. Môžete povedať, že ste nedávno v predaji v obchode videli čerešňové mazivo a zdalo sa vám to vtipné. Podľa reakcie partnera môžete potom pochopiť, či mu môžete povedať, že by ste ho niekedy mohli spolu s novým vibrátorom vyskúšať. Rozhovor v takmer hrubozrnnom tóne nespôsobí napätie a spôsobí, že partner bude premýšľať o vašej myšlienke tiež.

Ako ich používať?

Po prvýkrát je lepšie vziať si niečo malé a vybrať to spoločne. Bude to zábavné, uvidíte. Ak by ste sa báli nákupu v kamennej predajni. Spomínaný internetový obchod je jednoduchšia voľba a v diskrétnom obale doručia vašu novú hračku až k vám domov. Keď spolu začnete používate napríklad vibrátor, skúste to so zmyselnou masážou. Je ideálna na zmiernenie napätia a možno akéhosi ostychu. Počas sexu môžete použiť aj vibračný krúžok pre penis. S ním bude erekcia trvať dlhšie a vibrujúca časť krúžku bude pekne stimulovať klitoris aj semenníky. Ak si teda niečo podobné viete vo svojej spálni predstaviť aj vy. Skúste to, na zmenu nie je nikdy neskoro.

Publikované: 20. 05. 2018

Kategória: Rodina a vzťahy

Autor: Denisa Koudelková