Ako sa začať naučiť používať sexuálne hračky

V prípade, že vás predstava, že jedného dňa pri otvorení skrinky partnera, v nej nájdete vákuovú pumpu a podobné hračky, vrhá do hrôzy, potom by ste si mali prečítať tento článok, ako začať používať sexuálne hračky v páre. Sex je súčasťou života a spríjemniť si ho milou a malou zmenou sa oplatí. Zahoďte obavy Sexuálne […]

V prípade, že vás predstava, že jedného dňa pri otvorení skrinky partnera, v nej nájdete vákuovú pumpu a podobné hračky, vrhá do hrôzy, potom by ste si mali prečítať tento článok, ako začať používať sexuálne hračky v páre. Sex je súčasťou života a spríjemniť si ho milou a malou zmenou sa oplatí.

Zahoďte obavy

Sexuálne hračky a vzťahy nie sú dva protiklady. V skutočnosti mnohí ľudia hovoria, že hračky významne zlepšili ich vzťah a intímny život. Preto by možno neuškodilo ani vám, keby ste z času na čas navštívili dobrý sexshop. Zhromaždili sme tie najlepšie tipy, ako začať prežívať sex s partnerom a pomocou hračiek inak a lepšie.

Komunikácia

Pokiaľ ide o sexuálne hračky a iné zaujímavé preferencie, je najlepšie byť otvorený a úprimný. Začnite nevtieravý rozhovor mimo spálne. Môžete povedať, že ste nedávno v predaji v obchode videli čerešňové mazivo a zdalo sa vám to vtipné.

Podľa reakcie partnera môžete potom pochopiť, či mu môžete povedať, že by ste ho niekedy mohli spolu s novým vibrátorom vyskúšať. Rozhovor v takmer hrubozrnnom tóne nespôsobí napätie a spôsobí, že partner bude premýšľať o vašej myšlienke tiež.

Ako ich používať?

Po prvýkrát je lepšie vziať si niečo malé a vybrať to spoločne. Bude to zábavné, uvidíte. Ak by ste sa báli nákupu v kamennej predajni. Spomínaný internetový obchod je jednoduchšia voľba a v diskrétnom obale doručia vašu novú hračku až k vám domov.

Keď spolu začnete používate napríklad vibrátor, skúste to so zmyselnou masážou. Je ideálna na zmiernenie napätia a možno akéhosi ostychu. Počas sexu môžete použiť aj vibračný krúžok pre penis. S ním bude erekcia trvať dlhšie a vibrujúca časť krúžku bude pekne stimulovať klitoris aj semenníky. Ak si teda niečo podobné viete vo svojej spálni predstaviť aj vy. Skúste to, na zmenu nie je nikdy neskoro.

Add comment