Výhody, prečo mať kanceláriu v Nivy Tower

Keď si vyberiete prácu, ktorú milujete, nebudete musieť robiť ani jeden deň v živote. Veľkú časť tejto spokojnosti tvorí prostredie, v ktorom pracujete. A keď sú vaši zamestnanci spokojní s týmto miestom, je to vidieť. Ak váš podnik ešte nemá vhodné priestory, potom by malo byť vašou najvyššou prioritou zvážiť kancelárie na prenájom.

Lokalita s exkluzívnym bonusom

Jedným z najdôležitejších faktorov, pri pohľade na prenájom kancelárskych priestorov, je lokalita. Kvalitná obchodná adresa v centre mesta dodá vašej značke silu a dôveryhodnosť a zvýši pravdepodobnosť, že prilákate špičkových klientov. Renomovaná adresa má schopnosť pritiahnuť aj správnych zamestnancov a vybudovať celkovú reputáciu vašej značky. Nepodceňujte ani význam dopravných spojení a fakt, aké ľahké bude získať prístup k vašej cieľovej demografickej skupine. Je tiež dôležité, aby sa vaši kolegovia dostali načas do práce, čo môže byť pre kancelárie na predmestiach, kde je nedostatok dopravných možností, skutočným problémom. Kancelárie Bratislava ponúkajú exkluzívnu lokalitu priamo v novovznikajúcej štvrti Nové Nivy, ktorá sa nachádza v centre Bratislavy. Okrem moderného priestoru na prácu, dostanete ako bonus perfektnú dostupnosť a dychberúce výhľady na celé mesto. Qubes v Nivy Tower môžu, vďaka svojej polohe, ťažiť z obrovskej a rôznorodej populácie, z čoho bude profitovať aj vaša firma.

Vybavenie na úrovni

Každý z nás je jedinečný a pracuje inak, preto je dôležité mať k dispozícii kanceláriu, ktorá umožňuje viacero štýlov práce. V Nivy Tower je každá jedna kancelária modulárna a dokáže sa prispôsobiť potrebám vašej firmy. Okrem kancelárii na mieru a zasadačiek, potešia aj tiché telefónne búdky, ktoré umožňujú rozhovory 1:1 alebo súkromné ​telefonické hovory. Moderný dizajn podporí produktivitu vašich zamestnancov a ovplyvní celkovú atmosféru na pracovisku. V Qubes nájdete skvelý priestor na budovanie svojej značky. Kancelárie na prenájom so servisom sú vždy dobrý nápad, pretože ponúkajú výhodu centrálnej polohy a dôveryhodných obchodných adries, bez vysokých nákladov. Technológie sa neustále menia, a pokiaľ ide o váš kancelársky priestor, existuje nekonečne veľa spôsobov, ako ich do neho začleniť, aby sa zlepšil zážitok z vášho pracoviska. V Nivy Tower je všetko potrebné zahrnuté v jedinom poplatku: funkčný, dizajnový a pohodlný nábytok, tlačiarne, recepčné služby, technická podpora, upratovanie aj bezpečnosť. Rýchle pripojenie na internet je v Qubes Nivy Tower samozrejmosťou. Príjemne prekvapí aj možnosť parkovania pre bicykle a dostupnosť 24/7. Ak máte v tíme ranné typy, môžu sa dostať do kancelárie hoci aj o 6:00, ak chcú. Naopak, iní môžu odísť pokojne aj o polnoci. Oceníte to napríklad v prípade konferenčných hovorov zo zahraničia.

Socializácia je kľúčom

Môžete však nájsť aj tie najdokonalejšie priestory, ak im bude chýbať vhodné miesto na relax, vašich zamestnancov oberiete o podstatné sociálne aspekty. Ľudské interakcie a prepojenia sú na modernom pracovisku čoraz dôležitejšie, pretože podporujú budovanie tímu. Socializácia je tiež kľúčom ku kreativite. Aj toto je jeden z dôvodov, prečo sa toľko ľudí rozhoduje pre kancelárske priestory, ktoré ponúkajú niečo naviac. Qubes v Nivy Tower nájdete tri poschodia reflektujúce moderný a funkčný dizajn, zasadačky, uzavreté kancelárie doplnené aj o zdieľané priestory a komunitné zóny. Tam si môžu členovia tímu oddýchnuť, porozprávať sa s ostatnými a navzájom sa inšpirovať. V cene prenájmu dostanete aj plne zariadené kuchynky, kde nájdete kávu, čaj či chutné drobné občerstvenie, ktoré vám spríjemní váš pracovný deň. V priestoroch Qubes sa to však nekončí, pretože v okolí Nivy Tower nájdete širokú ponuku ďalších služieb ako sú reštaurácie, obchody, banky, či pošta. Qubes je navyše len na krok od coworkingových priestorov HubHub. Môžete tak pracovať v blízkosti talentovaných a inšpiratívnych inovátorov a posunúť svoje podnikanie smerom k novým príležitostiam.

Publikované: 02. 02. 2023 / Aktualizované: 06. 02. 2023

Kategória: Lifestyle

Autor: Denisa Koudelková