Investiční zlato je bezpečný prístav. Investujte svoje peniaze

Investovanie do zlata sa stáva čoraz populárnejšou voľbou medzi bežnými ľuďmi, ktorí chcú zaistiť svoje finančné prostriedky a diverzifikovať svoj portfólio. Aj keď niektorí môžu mať obmedzené finančné možnosti, existujú spôsoby, ako začať investovať do zlata aj s menšími čiastkami. Jednou z rozumných volieb je investičné zlato - švajčiarske zlaté zliatky, ktoré sú dostupné aj pre menších investorov.

Jedným z dôvodov, prečo sú investičné zlaté zliatky atraktívne, je ich vysoká garancia rýdzosti a pôvodu zlata. Medzi rafinériemi, ktoré sú v tomto ohľade jednotkou, patrí Argor-Heraeus, švajčiarska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v výrobe kvalitného investičného zlata. Táto rafinéria je známa svojimi švajčiarskymi zlatými zliatkami s hologramom, ktoré poskytujú ďalšiu vrstvu zabezpečenia a dôvery kupujúcim.

Hologram vytvorený špeciálnou holografickou technikou je razený na zadnú stranu zliatku a stáva sa nedeliteľnou súčasťou zlatej tehličky. Tým je zaistené, že nejde o odnímateľnú nálepku, ktorá by mohla byť prenesená na iný zliatok. Táto inovatívna technológia poskytuje kupujúcim istotu, že investujú do skutočne rýdzeho zlata.

Jedným z unikátnych prvkov švajčiarskych zlatých zliatkov je hologram označovaný ako Kinebar®, čo je chránená obchodná známka spoločnosti UBS (Union Bank of Switzerland). Táto technológia zahŕňa aplikáciu difrakčného bezpečnostného prvku, tzv. kinegramu, ktorý je známy aj z bankoviek a cestovných pasov. Gilošový obraz na zliatku mení obrys aj farbu pri jemnom pohybe, čo poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany proti falzifikátom.

Je dôležité zdôrazniť, že hologram je patentovo chránenou technológiou, čo znamená, že nie je možné ho kopírovať. Táto úroveň bezpečnosti je porovnateľná s ochranou pasov vyspelých západných štátov, čo dodáva švajčiarskym zlatým zliatkom ešte viac dôveryhodnosti.

Prekvapivo nie sú zlaté zliatky s hologramom výrazne drahšie ako bežné zliatky. To znamená, že investori môžu využívať výhody tejto vynikajúcej technológie a získať záruku rýdzosti a pôvodu zlata bez výrazného navýšenia nákladov.

Pre tých, ktorí chcú začať investovať do zlata s menšími čiastkami, sú švajčiarske zlaté zliatky s hologramom od rafinérie Argor-Heraeus atraktívnou voľbou. Tieto zliatky nielen poskytujú istotu v kvalite investície, ale taktiež predstavujú inovatívny a bezpečný spôsob, ako diversifikovať svoje investičné portfólio. Výhodou je, že tieto unikátne zlaté zliatky sú dostupné v e-shope zlatovna.cz, ktorý garantuje zlato skladom, ponúka najnižšie ceny, garanciu výkupu, garanciu rýdzosti a garanciu pôvodu. Investovanie do zlata sa tak stáva jednoduchšie a dostupnejšie pre širšie spektrum investorov.

Publikované: 28. 11. 2023

Kategória: Financie

Autor: Denisa Koudelková