Tip, ako oživiť interiér a zároveň ušetriť

Máte pocit, že vaša domácnosť je príliš fádna a radi by ste jej dodali šmrnc? Máme pre vás jednoduché riešenie. Vybrali sme pre vás niekoľko overených rád, ktoré vytvoria z vášho interiéru nový a jedinečný priestor za veľmi príjemnú cenu.

Záclony alebo závesy – každé okno si ich žiada

Okná prinášajú do miestností nielen množstvo svetla a čerstvý vzduch, ale v neposlednom rade aj pohľady zvedavých okoloidúcich. Ako si dopriať súkromie a zároveň nestratiť všetky výhody okien? Odpoveďou sú hotové záclony, ktoré prepúšťajú množstvo svetla, sú dostupné v rôznych motívoch a dokonalo doplnia váš interiér. Náš TIP: Farbu záclon alebo závesov vyberajte podľa dominantnej farby doplnkov v miestnosti. Luxusný interiér a atraktívna cena sa navzájom nevylučujú. Ak túžite po prepychovej domácnosti, závesy dokážu vytvoriť z okien a sklenených dverí portály pripomínajúce komnaty na zámku.

Doprajte si luxus aj pri zaspávaní

Cenovo dostupný bytový textil oživí aj vašu spálňu. Dôležité je vyberať motívy, ktoré budú ladiť so zvyškom miestnosti. Veľkej obľube sa v dnešnej dobe tešia prikrývky na posteľ s pestrými alebo minimalistickými vzormi.

Ako v prvotriednej reštaurácii

Na záver sa presunieme do kuchyne, ktorej vzhľad a vybavenosť sú základom každého kulinárskeho úspechu. Pri ladení nového vzhľadu myslite aj na detaily, akými sú utierky. Aj ich motív totiž v značnej miere prispieva k finálnej atmosfére v tejto miestnosti. Ako obmeniť nádych vašej domácnosti a zároveň veľa neutratiť? Odpoveďou je bytový textil. Jeho pestré motívy dokážu vytvoriť aj z celkom jednoduchého priestoru luxusne pôsobiace miesto či minimalistickú oázu pokoja. Ako sme už spomenuli, jeho hlavnou výhodou je predovšetkým nízka cena, ktorá ponúka nevídané dizajnérske možnosti.

Publikované: 23. 06. 2022 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Bývanie

Autor: Denisa Koudelková