Prezentujte svoj biznis na profi webových stránkach

Ako ženy získavame často práve v náročnom období starostlivosti o deti priestor k zamysleniu sa, čo ďalej so svojím životom. Zisťujeme, že sa nám nechce vracať do pôvodnej práce, objavíme nový svet súvisiaci s deťmi a ich potrebami, či proste zatúžime po vlastnom biznise. Podnikať však dnes bez perfektných webových stránok nie je možné. Nechajte si ich pripraviť od profesionálov. Je jedno, či ste sa odhodlali začať konečne piecť a predávať nádherne vyzdobené torty, šiť rozprávkové sukničky pre malé princezničky, alebo dokonca barefoot topánočky pre zdravý vývoj nožičiek. Aby váš biznis rástol, potrebujete k nemu svoje webové stránky, prípadne rovno e-shop. Webová stránka je vizitkou modernej doby a tá vyrobená na kolene nám môže prinášať medvediu službu. Zadajte si jej výrobu – tvorba webových stránok patrí do rúk profesionálom.

Dobré webové stránky dnes musia splňovať mnoho podmienok

Garantovaná musí byť ich technická dostupnosť 24/7. Mali by byť rýchle, responzívne a kompatibilné so všetkými zariadeniami aj webovými prehliadačmi. Musia byť tiež užívateľsky prívetivé a vedieť, v ktorej časti stránky predstaviť to najdôležitejšie a ako na to. Agentúra Vivantina vám presne také webové stránky pripraví – po technickej, grafickej aj textovej stránke. A o vaše stránky sa môže starať aj priebežne. Sú totiž živým organizmom, ktorý je nutné neustále optimalizovať nielen vzhľadom k rozširovaniu vašich podnikateľských aktivít, ale predovšetkým kvôli rýchlym zmenám na online trhu a taktiež v súvislosti so zmenami u vašej konkurencie.

Nechajte si pripraviť kompletný web po kreatívnej aj funkčnej stránke

Vo Vivantina pre tvorbu vašich webových stránok použijú tie najmodernejšie nástroje, vrátane nasadenia potrebných analytických nástrojov. Agentúra vám však je schopná ponúknuť aj ďalšie služby v oblasti marketingovej stratégie a digitálneho marketingu. Zaistí pre vás PPC kampane, SEO optimalizáciu aj obsah. Pripraví segmentovaný e-mail marketing, postará sa o správu sociálnych sietí aj vyhodnotí dáta z webovej analytiky. Záleží len na vás, ktoré služby využijete teraz, a ktoré kedykoľvek pozdejšie.

Publikované: 01. 03. 2022

Kategória: Financie

Autor: Denisa Koudelková