Chystáte sa na dovolenku? Toto by vám nemalo chýbať!

Dovolenka s deťmi je veľmi príjemným zážitkom. Ak si ju však chcete vychutnať naplno, mali by ste sa na ňu náležite vopred pripraviť. Na aké základné veci je dobré myslieť? Jednou z najťažších a najmenej obľúbených častí každej väčšej dovolenky je balenie. Nie je nič horšie ako začať baliť veci a potom na poslednú chvíľu zistiť, že vlastne nemáte vhodný kufor, do ktorého by ste všetko pobalili. Predtým, ako vôbec začnete baliť veci, je tak dobré spraviť revíziu vašich cestovných tašiek. Ak máte niekoľko rokov staré tašky, ktoré už prestávajú plniť svoju funkciu, možno by stálo za uváženie nahradiť ich novými. Cestovné kufre predsa len nie sú tak drahou položkou a kvalitná cestovná taška vás dokáže ukrátiť o mnohé problémy. Len si predstavte, že na vašej starej taške sa pri odchode z dovolenky zrazu pokazí zips a vy sa nebudete vedieť zbaliť. To určite nechcete...

Cestovná pohoda je základ

Či už cestujete autom, vlakom, autobusom, alebo lietadlom, na cestu sa vopred pripravte, najmä po stránke jedla. Hoci pri cestovaní lietadlom je jedlo do značnej miery obmedzované, pri ceste inými dopravnými prostriedkami si môžete so sebou pribaliť svoje obľúbené jedlo, ktoré vás počas cesty zasýti. Sebe a svojim deťom zakúpte desiatový box, ktorý bezpečne uchová akékoľvek jedlo bez toho, aby hrozilo jeho rozpučenie a zašpinenie celého vnútra cestovnej tašky či ruksaku.

Bez zábavy to nejde!

Ak cestujete na dovolenku s deťmi, nezabudnite im zobrať hry a hračky, ktoré im spríjemnia voľné chvíle. Veď to poznáte, máloktoré dieťa dokáže na pláži alebo pri bazéne obsedieť na zadku dlhšie ako 10 minút. Medzi veľmi obľúbené vodné hračky pre deti patrí napríklad striekacia pištoľ, ktorá vášho potomka rozhodne len tak skoro neomrzí! Ak zháňate výbavu na dovolenku za najlepšiu cenu, odporúčame zavítať do e-shopu Vetroshop.sk, kde nájdete všetko na jednom mieste!

Publikované: 16. 07. 2020 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Cestovanie

Autor: Denisa Koudelková