Super darček – pobyt v Thermal parku Vrbov.

Venujte vašim blízkym k Vianociam super darček - relaxačný pobyt v geotermálnej vode. Doprajte im odpočinok a pomôžte posilniť imunitu.

Predĺžená platnosť

Darčekový poukaz na pobyt v Thermal Parku Vrbov má platnosť až do 31.12.2021. Obľúbené rekreačné stredisko pod Tatrami je známe svojou geotermálnou vodou, pokojnou atmosférou a bazénmi s možnosťou vyplávať z budovy do vonkajších priestorov.

Posilní imunitu

Pobyt v hrejivej geotermálnej vode zbavuje únavy a predstavuje vítaný doplnok pre fungovanie organizmu a načerpanie nových síl. Mineralizovaná voda je v bazénoch udržiavaná pri teplote 26°C až 38°C. Zohreje preto aj v zimnom období. Voda v Thermal parku by sa dala charakterizovať ako vápenato – horečnatá, hydrogén – uhličitanová, síranová, teplá a hyptonická. Kombinácia tejto unikátnej vody a tatranského vzduchu je zárukou dokonalého odpočinku v každom ročnom období.

Mailom aj telefonicky

V prípade záujmu o tento super darček v podobe darčekového poukazu do Thermal Parku nás prosím kontaktujte mailom na prevadzkar@termalnekupalisko.com  alebo telefonicky na 052 426 12 33. V hlavnej sezóne sa na darčekový poukaz vzťahuje doplatok. www.termalnekupalisko.com

Publikované: 27. 10. 2020

Kategória: Cestovanie

Autor: Denisa Koudelková