Ako na krajší zovňajšok v troch krokoch?

Máte pocit, že by ste so svojím vzhľadom mali niečo urobiť, ale nič konkrétne vás nenapadá? Prečítajte si nasledujúce tipy!

1. Bielenie zubov

Napriek tomu, že si pravidelne čistíte zuby, výsledok nie je nijako veľký. Čo s tým? Nemusíte sa prestať smiať, stačí si ich nechať vybieliť. Bielenie zubov je cenovo dostupná a veľmi efektívna metóda, ktorá spočíva v aplikácii bieliaceho gélu a špeciálneho modrého svetla z patentovanej plazmovej lampy. Tento spôsob je oproti bieleniu peroxidom úplne šetrný a nehrozí pri ňom poškodenie skloviny, korunky či fazety. Ale ponúkajú sa aj ďalšie spôsoby. Momentálne letí zubné pasty DayNight. O tom, ako fungujú, vám viac prezradí táto Daynight recenzia. Jej autor Radek z Ecoblogu má s daynight skúsenosť osobného rázu.

2. Permanentný make-up

Čo je permanentný make-up? Ide o kozmetický zákrok, vďaka ktorému budete vždy perfektne nalíčená. Ak trávite líčením až príliš veľa času, ale kvôli svojmu povolaniu nemôžete inak, ste vhodnou adeptkou. Procedúra sa podobá klasickému tetovaniu a najčastejšie si ženy nechávajú tvoriť očné linky, upravujú tvar pier a obočia. Permanentný make-up je dobrou voľbou pre alergičiek, ktoré zle znášajú klasické líčenie. Vydrží 2 až 5 rokov a nebolí (ak použije kozmetička kvalitná anestetika).

3. Odstránenie nepodareného tetovania

Vybrať si tetovanie tak, aby malo zmysel a neopozeralo sa, nie je ľahké. Ak ste urobili chybu a nechali si vytetovať niečo, na čo sa už nemôžete ani pozrieť, nesmútnite. Váš problém vyrieši odstránenie tetovania. Proces spočíva v ožiarení laserom, ktorý pigment roztriešti na miniatúrne častice. Tie sa následne odplavia lymfatickým systémom. Pomocou lasera je možné tiež odstrániť nevzhľadné pigmentové lézie.

Kozmetický salón vyberajte starostlivo

Vyššie uvedené kozmetické služby bohužiaľ nerobia len skúsených profesionálok. Ak chcete, aby výsledky dopadli podľa očakávania, zavítajte k niekomu, kto má skúsenosti, patričnú kvalifikáciu a moderné vybavenie.

Publikované: 23. 10. 2022

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková