Máte fotky, ktoré milujte? Venujte ich ako fotodarčeky

Fotodarčeky ponúkajú mnoho možností, ako obdarovať svojich najbližších. Určite nájdete fotografie, ktoré dokážu robiť vašim blízkym radosť na fotoobraze, prenesené na vankúšiky, hrnčeky, ale aj v kalendári. Aké darčeky vybrať? Hitom tohoto roku sú obrazy z fotky.

Venujte obraz na stenu z fotky

Krásne obrazy na plátne už nemusia byť len maľované. Vďaka moderným technológiám nie je problém na plátno preniesť aj fotografiu. Vyrobiť sa dajú pomerne malé a decentné obrazy o veľkosti 30×20 cm, ale aj veľkoformátové plátna až do veľkosti 100×70 cm. Empikfoto dodáva fotoobrazy v orientácii na šírku, výšku, aj štvorcové do veľkosti 70×70 cm.

Keď jedna fotka nestačí

Niekedy máme jasno, ktorú fotografiu chceme ako solitér na obraze zvečniť. Obvykle sa ale len veľmi ťažko rozhodujeme. Obľúbených fotiek máme viac. V tomto prípade existuje riešenie. Vytvoriť fotoobraz na plátne ako koláž. Empikfoto má k dispozícii až 30 rôznych šablón, ktoré je možné zadarmo k vytvoreniu kolážovaného obrázku použiť.

Fotoobraz ako plagát

Efektná je aj tlač fotografie vo forme plagátu. Ten je možné následne osadiť do rámu podľa vlastného uváženia. Treba do takého, aké má obdarovaný na mieste, kam si myslíte, že bude chcieť fotografiu umiestniť. Ale plagát je možné nalepiť aj priamo na stenu alebo na dvere.

Obľúbeným darčekom sú fotopanely

Fotopanely sú fotografie, ktoré sa tlačia na drevovláknitú alebo hliníkovú dosku. Tlač bočných hrán o hrúbke 2 až 4 mm vytvára zaujímavý 3D efekt. Obe prevedenia vypadajú dobre a sú veľmi odolné. Pri použití hliníku je fotopanel ešte odolnejší voči poškrabaniu aj proti pôsobeniu UV žiarenia. Takýto fotoobraz je možné zavesiť na stenu, ale vďaka univerzálnemu stojančeku taktiež postaviť na stôl, na policu či iný kus nábytku.

Publikované: 04. 12. 2018

Kategória: Super tipy

Autor: Denisa Koudelková