Profi prepravky na ovocie a zeleninu zúročia vašu prácu

Aby sa vaše ovocie a zelenina dostali v perfektnej forme z poľa či zo sadu až na pulty obchodov, potrebujete vyriešiť, v čom ho budete prepravovať. Firma Schoelller Allibert ponúka inteligentné prepravky na ovocie a zeleninu pre firmy zamerané na poľnohospodárstvo, potravinársku činnosť a maloobchod.

Zákazníci majú stále vyššie nároky na kvalitu nakupovanej zeleniny a ovocia

Z poľa či zo sadu musia preto na pulty obchodov doraziť tieto výrobky v perfektnom stave. Je nutné, aby prepravky na ovocie a zeleninu splňovali prísne požiadavky na hygienu, transport aj uskladnenie. Z ekonomického, ale aj z ekologického hľadiska, musia byť naviac opakovateľne použiteľné – a teda aj odolné a umývateľné. Dôležité je tiež, aby prepravky nesklamali pri rôznych logistických procesoch a dalo sa s nimi manipulovať ručne, aj na automatických pásoch. Prepravky musia mať odpovedajúcu nosnosť a byť stohovateľné, čo je veľmi dôležité z hľadiska ušetrenia miesta pri skladovaní a doprave.

Aké možnosti ponúkajú prepravky na zeleninu a ovocie od Schoeller Allibert?

Schoelller Allibert má vo svojej ponuke malé a stredne veľké prepravky na ovocie a zeleninu, ale aj veľkoobjemové debny typu Maxilog a BigBox. Tieto plastové debny majú vysokú nosnosť. V prevedení Maximus poskytujú naviac perfektne vyriešené odvetrávanie, ktoré pomáha udržovať prepravované a skladované ovocie a zeleninu v lepšej kondícii po dlhšiu dobu. Malé a stredné prepravky sú profesionálnymi zeleninárskymi debničkami, ktoré bývajú zasúvacie, skladacie, pevné a stohovateľné. Schoelller Allibert ponúka debničky určené výhradne pre styk s potravinami.

Kvalita a inteligencia na prvom mieste

Prepravky na zeleninu a na ovocie od Schoelller Allibert vynikajú jednouchou údržbou a dlhou životnosťou. Investícia do nich sa preto oplatí. Každá debnička sa môže pochváliť inteligentným tvarom a rozmerom, ktorý je kompatibilný s plastovými paletami.

Publikované: 02. 04. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Super tipy

Autor: Denisa Koudelková