Deti milujú školské potreby s motívom svojich obľúbených hrdinov

Uľahčite svojim deťom nástup do prvej triedy. Motivujte ich peknými školskými pomôckami s motívom. O tomto čase už ako rodičia budúcich prváčikov nakupujeme školské pomôcky s ktorými náš predškolák za pár mesiacov či týždňov nastúpi do školy. Najdôležitejšia je školská aktovka. Pre dieťa začína s novou aktovkou nachystanou v detskej izbe čas, kedy sa už teší do školy a trebárs sa na nástup do nej aj aktívne pripravuje. Obrovské množstvo rôznych pracovných listov, ktoré je dnes k dispozícii pripravuje naše dieťa zvládnuť neskôr čítanie, písanie, počítanie, ale aj udržať pozornosť. Najdôležitejšie je však, aby sa dieťa do školy tešilo. A práve školské potreby s motívom k tomu motivujú najviac.

Hrdinami našej doby sú pre deti predovšetkým rôzny animáci

Deti milujú postavičky z detských rozprávok a filmových príbehov. Prežili s nimi svoje detstvo a chcú s nimi nastúpiť aj do prvej triedy. Niesť si do školy prvý deň svoju obľúbenú hračku nie je ideálne. Ale mať svojho kamaráta na školských potrebách – to už je niečo iné. Presne takto vyzbrojeným a s podporou sa bude našim deťom nastupovať do prvej triedy najlepšie. Školské potreby s motívom ich sprevádzajú do školy ako najlepší kamaráti. Minnie Mouse a Mikey Mouse, Disney princezny, Mimoni, Pepa Pig, hrdinovia z Frozen, Paw Patrol či z Doby ľadovej – to je len pár možností, ktoré pri výbere motívov školských potrieb máme. Ktoré postavičky miluje vaše dieťa? Takmer všetky nájdete v ponuke DUMAR-SK – dumar.sk.

Školské potreby s motívom

Vyberte svojim deťom krásne školské potreby s motívom ich obľúbených hrdinov. Môže byť s nimi ozdobená školská taška, taška na prezuvky, peračník, ale aj ďalšie pomôcky. Pre budúcich prváčikov je vhodné vybrať tieto pomôcky ako set. Uľahčí nám to prácu, naviac dieťa bude nádherne zladené. Prvé školské potreby, hlavne aktovka, mu vydržia približne do tretej triedy.

Máte doma budúceho tretiaka?

Záujmy detí v mladšom školskom veku sa vyvíjajú a je dosť možné, že už bude aj to vaše pozdejšie inklinovať k iným hrdinom, než s ktorými nastupovalo do prvej triedy. Dievčatá vymenia princezné za Hello Kitty či dievčatko Santoro. Chlapci presedlajú na Star Wars či Minecraft. Avšak nielen kvôli nim je nutné školské pomôcky meniť. Školská taška prváčika už ergonomicky nemusí tretiakovi stačiť. Preto ju musíme vymeniť. Pripravte sa na to, že si to s nástupom na druhý stupeň určite ešte raz zopakujete.

Publikované: 01. 03. 2022 / Aktualizované: 25. 06. 2023

Kategória: Super tipy

Autor: Denisa Koudelková