Twistshake fľaše – aby vaše dieťa fľašu milovalo

Odsávačky majú medzi mamičkami zvláštnu pozíciu. Niektoré ich vnímajú ako poslednú možnú pomoc, iné ich chcú mať ešte pred odchodom do pôrodnice. Ťažko povedať, prečo je to tak, no možno uvažovať aj nad tým, že odsávačky ženy v mnohých prípadoch vnímajú ako pomocníkov v situáciách, keď nie je možné dieťa dojčiť. Práve tomu sa chce vyhnúť väčšina žien a možno aj kvôli tomu nákup odsávačky odkladajú. V takomto prípade sa však mýlia, pretože odsávačky dokážu veľmi dobre pomôcť aj v mnohých iných situáciách. Kedy?

Na čo sú nám dobré odsávačky?

Kedy siahnuť po odsávačke a uľahčiť si tak život? Sú perfektnými pomocníkmi v prípade, že sa vám rozbehla laktácia o čosi neskôr, napríklad po pôrode cisárskym rezom. Pomôžu vám aj vtedy, keď sa vám tvorí nedostatok materského mlieka. Ak potrebujete od bábätka na nejaký čas odbehnúť, s ich pomocou môžete vytvoriť zásobu materského mlieka, ktorú bábätku prostredníctvom Twistshake fľaše podá otecko či babička. Odsávačky využijete aj preto, aby ste pomohli sebe samej. V prípade, že sa vám tvorí mlieka až príliš veľa, odsávačka vám pomôže vyprázdniť prsníky, vďaka čomu sa vyhnete nepríjemnému a bolestivému zápalu prsníkov. Pamätajte na to, pretože sa z toho môže vykľuť nepríjemná komplikácia, ktorú bude potrebné preliečiť antibiotickou liečbou. Odsávačky teda nie sú iba prostriedkom na prenos mlieka z prsníka k dieťaťu, ale sú tiež prístrojom, ktorý pomáha priamo matkám.

Prechádzame na fľašu

Rozhodli ste sa, že nechcete viac dojčiť? Prípadne nemôžete? Alebo len chcete bábätko popri dojčení priučiť fľaši? Či už využívate odsávačky a vytvárate zásoby materského mlieka, alebo ste dieťa odstavili a prešli ste na mlieko umelé, budete potrebovať kvalitnú fľašu. Twistshake fľaše sú venované dojčatám a jednou z ich predností je antikolikový ventil, ktorý zabezpečuje rovnomerný tok mlieka. S týmto jedinečným systémom zachránite vaše dieťa pred nepríjemnými kolikami a život tým nepochybne uľahčíte aj sebe! Nie je nič horšie ako plačúce dieťa, ktoré sa trápi kvôli bolestiam a vy mu neviete pomôcť, ani ho nijako utíšiť. Práve preto by ste si mali tieto Twistshake fľaše obzrieť a dať im šancu ukázať ich kvality. Majú ergonomický tvar, takže do detskej rúčky padnú ako uliate. Twistshake fľaše sú vyrábané z maximálne kvalitného polypropylénu. Fľaše sú bez BPA, sú teda bezpečné pre zdravie vášho dieťaťa i pre vás. Dostupné sú plastové a už aj nerezové Twistshake fľaše. V oboch prípadoch majú fľaše široké hrdlo, ktoré výrazne uľahčuje čistenie a plnenie fliaš. Twistshake fľaše obsahujú perfektnú vychytávku, ktorou je sitko na premiešanie obsahu fľaše. S jeho pomocou rozbijete všetky hrudky, ktoré by sa napríklad v prípade umelého mlieka mohli vytvoriť. Súčasťou balenia je aj zásobník. Vďaka nemu si môžete mlieko pripraviť už doma a vziať ho sebou na prechádzku či rodinný výlet, aby ste sa v prípade potreby nemuseli trápiť niekde na ulici. Prečo si neuľahčiť život, keď nám to dnešná moderná doma umožňuje? Twistshake fľaše sú dostupné v rôznych farbách, vyberiete si rovnako dobre pre chlapčeka aj dievčatko. Zvoliť môžete fľašu s obsahom 180ml, 260ml alebo 330ml. Ideálne je začať od najmenšej, aby sa dieťatku s fľašou dobre manipulovalo a tiež dobre pilo. Príďte si pozrieť Twistshake fľaše k nám na eshop Baby Raptor. Ukážeme vám, čo všetko dokážu!

Publikované: 20. 03. 2020

Kategória: Rodina a vzťahy

Autor: Denisa Koudelková