Viete, ktorý darček poteší každú ženu? Darčekový poukaz do Zalando

Chcete urobiť radosť svojej sestre, mamičke, najlepšej kamarátke alebo komukoľvek inému, kto je vám milý? A nemusí ísť teda len o ženy, ale aj o mužov... Pre všetkých je príjemným darčekom poukaz do obchodu, kde je bohatá ponuka a podľa svojho vkusu si vyberie každý zákazník. Nejde o fádne venovanie peňazí, ale kulantné darovanie čiastky, ktorá vás nezruinuje.

Darčekový poukaz Zalando

K veľmi obľúbeným obchodom u nás patrí Zalando. A nielen u nás. Teší sa obľube po celom svete, a aj vďaka tomu je jeho ponuka taká pestrá. Pokiaľ viete, že váš oslávenec alebo niekto, komu chcete za niečo poďakovať, rád nakupuje oblečenie, alebo potrebuje nový kabát, nohavice či krásnu vestu so svetrom na blížiacu sa jar, je výborným prekvapením darčekový poukaz Zalando. Kúpiť si ho môžete na Givery.sk v štyroch rôznych hodnotách. Dostupné sú darčekové kupóny Zalando v hodnote 10, 20, 50 a 100 Eur.

Akonáhle za vami vybraný poukaz zaplatíte, bude vám doručený na e-mailovú adresu. Avšak vybrať doručenie si môžete aj vo vytlačenej podobe alebo v luxusnom darčekovom balení. Uhradiť kupón môžete bankovým prevodom, alebo platobnou kartou.

Výhody kupónu Zalando

Predností má Zalando kupón hneď niekoľko. Jeho platnosť je neobmedzená, budete mať veľa času ho venovať a obdarovaný ho následne použiť. Jeho veľkými výhodami je aj to, že sa dá kombinovať so zľavami, dá sa uplatniť po častiach.

Zalando je velmi príjemný obchod. V prípade, že zákazník nakúpi za viac ako 10,99 Eur, získa dopravu ZADARMO. V opačnom prípade stojí doprava len 3 Eurá. Na vrátenie tovaru ponúka Zalando 100 dní a za vrátenie tovaru zákazník nič neplatí.

Nákup kupónov na Givery.sk sa dá vykonať bez akejkoľvek registrácie a k dispozícii je vám zákaznícka podpora vo všedné dni od pondelka do piatku od 10 – 17 hod. Pokiaľ venujete darčekový kupón do zavedeného obchodu Zalando, určite urobíte obdarovanému radosť. Možno si kúpi to, po čom dlho túži, ale nechcel utrácať.

Publikované: 14. 03. 2023

Kategória: Super tipy

Autor: Denisa Koudelková