Začínajú zľavy na zimné oblečenie

Aj keď je do zimy ešte ďaleko, tradične už po vianočných sviatkoch začínajú výpredajové akcie na zimné oblečenie. Tento rok sa nákupy s novým rokom presunuli opäť hlavne na internet. Začiatok výpredajov niektorí obchodníci pozdržali, ale už sa rozhodne oplatí sledovať, kde sa čo dá nakúpiť lacnejšie. Zľavy na oblečenie nám pomáhajú výrazne šetriť. Práve zimné oblečenie býva najdrahšie. To, ktoré v zľavách nakúpime práve teraz, si obvykle ešte tento rok užijeme. Zimné bundy, kabáty aj teplé topánky, rovnako ako svetre a ďalšie teplé oblečenie, nosíme obvykle až do konca marca, niekedy aj dlhšie. Výhodou tiež je, že s príchodom chladnej jesene a zimy sme potom na konci roku na všetko pripravení a máme možnosť investovať viac do vianočných darčekov a obecne do príprav Vianoc, než do vlastného zimného oblečenia.

Ceny sú často polovičné

Na nákupe zimného oblečenia v zľavách vieme ušetriť niekedy aj viac ako 50 % ceny. Ale i menšie zľavy sa významne odrazia na našej menšej útrate. To, čo sme si nekúpili v decembri kvôli cene, je teraz lacnejšie a môžeme si urobiť radosť. Mnohí z nás dostali na Vianoce peniaze, takže teraz je ten správny čas za ne výhodne nakúpiť všetko, čo potrebuje náš zimný šatník.

Zorientujte sa v zľavách

Najviac e-shopov je zameraných práve na módu – na oblečenie, ale aj na ďalšie kúsky šatníku. Je veľmi zložité udržať si prehľad aj len o tých, kde už sme nakupovali. K tým, z ktorých nám nechodia rôzne e-mailové informácie, sa ani nedostaneme. Pritom možná práve tam by sme našli to, čo by náš šatník ocenil. Naučte sa možnosti výhodných nákupov sledovať inak. Moderným spôsobom je získavať informácie prostredníctvom portálu zameraného na zľavové kupóny a kódy, akým je www.kuponovnik.sk/. Kuponovnik.sk sa vyplatí sledovať aj mimo obdobie výpredajov. Práve tu totiž získate prehľad o tom, ktorý z e-shopov práve v rámci propagačnej akcie ponúka zľavy, dopravu zadarmo či iný benefit.

Zľavové kupóny v e-shopoch s módou

Akú módu nakupujeme pomocou Kuponovnik.sk najčastejšie? Obľúbeným miestom je eObuv.sk. Skvelý sortiment, často značkový, radi nakúpime vtedy, keď za nákup nemusíme zaplatiť plnú cenu. Radi tiež používame zľavové kódy na AboutYou.sk, Answear.sk, Zoot.sk, Orsay.sk, Bonprix.sk a Bolf.sk. Alebo využívame možnosť nechať si výhodnejšie potlačiť tričko na mieru na Shirtinator.sk. Rozhodne to však nie sú jediné módne e-shopy, ktoré Kuponovnik.sk sleduje a ponúka nám zľavové kupóny a kódy pre výhodnejšie nákupy. Skúste trebárs kúpiť za lepšiu cenu valentínsky darček na Trenyrkarna.sk. Alebo sa pozrite na posezónny výpredaj na Spartoo.sk. Vypredávajú sa nielen zimné veci, ale aj kúsky z minuloročnej letnej sezóny. Takže sa môžeme pripraviť už na jar a leto.

Obliecť deti s predstihom sa vyplatí

Veľkou nákladovou položkou, pokiaľ ide o nákup oblečenia a obuvi, sú deti. U nich sa využívať aktuálne zľavy na oblečenie určite vyplatí. Nie je dobré detské oblečenie kupovať na pár sezón dopredu, ale teraz sa vybaviť na jar, leto, jeseň a najbližšiu zimu určite dokážeme. To vieme veľmi presne odhadnúť, akú veľkosť oblečenia bude naše dieťa potrebovať. A taktiež obuvi. Pokiaľ dieťa nededí oblečenie po staršom súrodencovi, obvykle nás čo sezónu čaká nákup nového šatníku, a to do doby, než dieťa prestane tak rýchlo rásť. Len pár kúskov vydrží sezóny dve. Nie je to zanedbateľný zásah do rodinných financií. Preto je výhodou nakúpiť si oblečenie s pomocou zľavových kupónov vtedy, keď práve prebiehajú najväčšie výpredaje.

Ako využiť zľavové kódy?

Najlepšie je s nákupom začínať priamo na Kuponovnik.sk. Na konkrétny kód e-shopu, kde chcete zľavu uplatniť, sa prekliknite cez odkaz Použiť kupón. Ten je možné skopírovať do k tomu určeného miesta v e-shope. Najčastejšie sa nachádza na stránke košíku a vyplníme ho ešte pred odoslaním objednávky.

Publikované: 31. 01. 2021

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková