Ako kamarátke podarovať nohavičky?

Čaká vás oslava, takže prišiel čas vybrať sa na nákupy. Rozhodli ste sa, že ako dar pre ženu zvolíte dámske nohavičky. Chcete nájsť samozrejme tie najlepšie, ktoré budú obdarovanej vyhovovať, budú praktické a potešia ju ako ktorýkoľvek iný dar. Akokoľvek krásne by dámske nohavičky boli, je to predovšetkým dar intímneho charakteru. Podľa etikety by ste sa pre takéto prekvapenie mali rozhodnúť iba v tom prípade, že oslavuje osoba, ktorá je vám skutočne blízka alebo že ide o osobu v kruhu rodiny. Ak teda zvažujete takýmto spôsobom obdarovať kolegyňu v práci či susedu, radšej to zahoďte za hlavu a obzrite sa po nejakej dobrej knihe.

Dámske nohavičky ako dar

Aj keď mnohé ženy uprednostňujú klasické farby nohavičiek, biela a béžová nebudú v darčekovom balení pôsobiť práve najlepšie. Snažte sa zvoliť nohavičky v takých farbách, ktoré ešte nie sú cez čiaru, ale nie je to ani žiadna nuda. Je to síce náročná úloha, no peknou modrou či bordovou určite nič nepokazíte. Pre našu pokožku sú nepochybne najlepšie bavlnené nohavičky, ktoré jej umožňujú počas celého dňa dýchať a nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Dar by mal však v prvom rade potešiť oslávenca a vyhovieť jeho potrebám. Preto ak vaša sestra ši švagriná obľubujú čipku a nohavičky s nádychom erotiky, myslite na to pri vašom nákupe. Pre veselšie povahy sa hodia bavlnené nohavičky s jedinečnou potlačou, ktoré vyčaria na nejednej tvári široký úsmev. Neistá si môžete byť aj vo výbere veľkosti. Ak si to neviete overiť nijako inak, odporúčame vám kupovať darček v tej predajni spodnej bielizne, ktorú zvykne oslávenkyňa pravidelne navštevovať. Nepochybne vám tam dobre poradia. Ak si však napriek všetkým radám netrúfnete na kúpu takéhoto darčeka, zachráni vás darčeková poukážka.

Aké darčekové balenie zvoliť?

V predajni s bielizňou vám zakúpenú spodnú bielizeň zväčša zabalia veľmi jednoducho a nevkusne. Málokto by chcel s takýmto darom vstúpiť do dverí, a preto sa mnohí rozhodnú riešiť tento problém svojpomocne. Takže ako na to? Jednou z možností je kúpiť si darčekovú škatuľku, baliaci papier a peknú stuhu. Na spodok škatule uložte ozdobný papier, aby sa nohavičky nestratili na dne krabice. Potom dámske nohavičky poskrúcajte a pekne uložte jedny vedľa druhých do krabice. Pomedzi nohavičky môžete vložiť umelé kvety, ľubovoľnú dekoráciu, prípadne čosi sladké. Škatuľu môžete previazať stuhou alebo ju celú zabaliť do celofánu. Alebo jednoducho krabicu zatvorte. Aby dar pôsobil objemnejšie a honosnejšie kúpte viac nohavičiek. Nakombinovať môžete rôzne farby, vzory alebo strihy. Líšiť sa môžu aj v materiáloch, no pre pokožku sú nepochybne najlepšie bavlnené nohavičky. Podarovať ich môžete aj formou kytice. Zrolujte bavlnené nohavičky do samostatných ruličiek. Aby sa vám nohavičky nerozmotali, upevnite ich klasickými tenkými gumičkami do vlasov. Ruličky napichnite na drevené špilky. Keď už máte všetko nachystané, potom jednotlivé nohavičkové ružičky spoločne zabaľte do darčekového papiera a kytica je hotová. Darček môžete samozrejme vyšperkovať rôznorodými dekoráciami, ktoré kytici dodajú ten správny šmrnc. Ak chcete, aby bol darček ešte osobnejší, doplňte kyticu o obľúbenú čokoládu vašej kamošky, zaveste na ňu prívesok alebo do nej zapichnite lístky na koncert obľúbenej kapely. Možností je veľa. Málokto spomína na to, ako dostal spodné prádlo v papierovej taštičke. Dajte vašej oslávenkyni spomienku. Dajte jej nohavičky, na ktoré nezabudne.

Publikované: 21. 04. 2020

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková