Urobte jarný update svojho šatníku v Orsay

Každý máme svoje obľúbené obchody a Orsay sme možná až doposiaľ v obchodných centrách obchádzali. Čo je ale určite škoda. Sortiment značky je naviac dostupný aj v e-shope, takže si nové kúsky z kolekcií jednoducho objednáte i cez internet.

Orsay nás oblečie elegantne do kancelárie

Nová jarná kolekcia Orsay prichádza s prírodnou eleganciou. Decentné farby v obľúbených prírodných odtieňoch sa skvelo navzájom kombinujú. Nemusíte ale meniť celý šatník. Ide o kúsky, ktoré perfektne doplnia to, čo už vo svojom biznis šatníku máte. Vypadať pritom budete úplne inak, pretože vytvoríte nové oufity, aké ste doposiaľ nenosili. Strihy sú pohodlné, materiály vyžadujú iba minimálnu údržbu. Pár nových kúskov v šatníku vám umožní viac sa tešiť do práce a prestať sa trápiť tým, že nemáte čo na seba. Aby sme boli úspešnými v práci, musíme sa cítiť vo svojej koži. A to nám umožní aj dobre zvolené oblečenie.

Pripravte sa na módne trendy novej sezóny

Nová sezóna nás opäť okúzli mnohými trendmi. Vracajú slávne sedemdesiatky, nevyhnete sa zvieracím vzorom, prúžkom, aj zaujímavému vzoru, ktorým je kocka v kocke. Dôležité je tiež vynoviť svoj denimový look podľa aktuálnych strihových aj farebných trendov. Veľkým hitom, sezóny jar/leto 2020 je aj námornícky štýl. Avšak zabudnite na modrobielu klasiku a vo veľkom k nej pridajte červenú. Ako má tento štýl vypadať nájdete priamo v Orsay a kúpiť si môžete nielen jednotlivé kúsky, ale celé oufity, ktoré sú zladené do úplnej dokonalosti.

Dámska móda z Orsay vám ponúkne neodolateľné šaty

Ku každej žene patria šaty. Tie z nás, ktoré ich nosíme nerady len tak, si ich môžeme obliecť na úzke džínsy. Nemusíme ich už ani nosiť s lodičkami. Naopak, hitom sú v kombinácii s módnymi teniskami. A dokonalým šatám z Orsay dá šancu snáď každá žena. Sú nevtieravé, moderné a pohodlné.

Publikované: 08. 03. 2020

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková