Vyberte si skvelý sortiment do vašej kúpeľne

Kvalitné prevedenie sprchových zásten a sprchových dverí očarí nejedného z vás. Na základe hrúbky, šírky a farby skla si viete vybrať taký sortiment, ktorý pasuje do niky vane, sprchového kúta alebo boxu. Prepracovaný dizajn a vysoká kvalita nenechá na seba dlho čakať.

Sprchovacie dvere do kúpeľne

Dnes sa vyrábajú vysoko kvalitné sprchové dvere, ktoré zaručujú bezpečnosť, zadržiavajú vodu pri sprchovaní alebo kúpaní. Ich jednoduchý a pritom nápadný dizajn vie krásne doplniť priestor sprchovacieho boxu alebo vane. Vďaka nim vytvoríte a ohraničíte niku, ktorej význam bude už na prvý pohľad zrejmý. Vyberte si jednokrídlové alebo dvojkrídlové sprchové dvere, alebo stavte na posuvné, otočné či zalamovacie sprchové dvere do kúpeľne. Navyše existuje aj možnosť kúpy špeciálnych sprchových dverí pre hlboké sprchové vaničky a samozrejme aj s príslušenstvom.

Sprchové dvere bývajú zväčša osadené v kovovom ráme bielej, čiernej, zlatej alebo striebornej farbe s veľmi spoľahlivým tesnením. Môžu sa otvárať, otáčať alebo posúvať po koľajniciach. Vďaka tvrdenému kalenému sklu s povrchovou úpravou Easy Clean si užijete jeho údržbu, ako aj sprchovanie a čistotu v sprchovej kabíne. Sprchové dvere majú univerzálne využitie, pretože ich použijete nielen na montáž na sprchovú vaničku, ale aj na podlahu, ktorá má zabezpečený lineárny odtok.

Sprchové zásteny

Bezpečnostné kalené a tvrdené sklo sprchových zásten zaručuje stabilitu a odolnosť materiálu voči tlaku vody a usadeniu nečistôt. Navyše montáž sprchových zásten je univerzálna, čiže sprchové zásteny môžete namontovať z pravej alebo ľavej strany. Farba skla býva vo väčšine prípadov transparentná. Profil zásten je hliníkový s povrchovou úpravou čiernej, striebornej alebo zlatej farby. Rozperu sprchovej zásteny si môžete upraviť podľa vlastných predstáv. Takisto inštalácia sprchovej zásteny je možná na sprchovú vaničku ako aj na dlažbu.

Vo väčšine prípadov je použitá inovatívna metóda PVD aplikácie s black matte povlakom, ktoré spolu zabezpečia vysokú rezistenciu proti zmene farby, mechanickému poškodeniu a korózii. Sklo zásteny je ošetrené polymérovou povrchovou hydrofóbnou úpravou nano easy clean, ktorá dlhodobo zaistí ochranu pred zašpinením. Aby toho nebolo málo na steny sa používa inovatívna ochrana safety strip, ktorá zaručuje bezpečnosť steny pred poškodením pri každodennom používaní.

Publikované: 01. 12. 2021

Kategória: Bývanie

Autor: Denisa Koudelková