Make-up podľa znamenia: Nalíčte sa tak, ako vám to pristane

Líčenie je večná otázka, ktorú rieši mnoho žien. Ako sa nalíčiť tak, aby líčenie ladilo s farbou očí, pleťou aj vlasmi a čo je ešte dôležitejšie, ako ovládnuť umenie make-upu a podčiarknuť kúzlo ženskej osobnosti. Odpoveďou môže byť líčenie podľa znamenia zverokruhu. Máme pre vás niekoľko tipov.

Romantické Váhy

Narodili ste sa v znamení Váh? V tom prípade vám sekne romatický make-up. Ženy v tomto znamení disponujú nenápadnou krásou, ktorá na seba dokáže upozorniť. A presne tento pôvab môžu podčiarknuť vhodným líčením. Pristane im modrá farby a jemné rúže.

Tajomné Škorpiónky

Keď uvidíte ženu, ktorá má okolo seba tajomnú auru a je odetá v nápaditom outfite, môžete si byť istí, že ste práve natrafili na Škorpiónku. Pre Škorpiónky je typický prenikavý pohľad. Aj preto sa vôbec nemusia báť výrazného ličenia v podobe dymových tieňov. Pristanú im tmavé farby a ikonické líčenie, ktoré neostane bez povšimnutia.

Ohnivé Strelkyne

Sebavedomie, priateľskosť, nerozhodnosť. Aj tieto vlastnosti definujú Strelkyňu, ktorá rozhodne vie, čo jej pristane. Strelkyne uprednostňujú výrazné líčenie a farby. Keďže im experimetovanie nie je cudzie, určite ocenia revolution paletku plnú tieňov v rôznych farbách a odtieňoch.

Rozvážne Kozorožkyne

Pre ženu v znamení kozorožca je typický elegantný a vkusný outfit, ktorému zodpovedá aj elegantné a vkusné líčenie. Ženy v tomto znamení venujú svojej pleti pozornosť aj čas. Pristanú im všetky prírodné farby od hnedej, cez khaki až po čiernu farbu. Ich osobnosť ale vynikne aj vo fialovej farbe.

Originálne Vodnárky

Ak uvidíte ženu, ktorá hýri farbami, pravdepodobne ste natrafili na Vodnárku. Vodnárky sa totiž farieb neboja. Vyskúšajú smaragdovozelené, fialové aj tyrkysové očné tiene. Sú výrazné, no zároveň éterické. Pristane im extravagantné líčenie, ktoré púta pozornosť.

Publikované: 26. 10. 2020

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková