Oblečenie s eleganciou aj vtipom

Všetci sme radi originálni. Tvoríme si vlastné názory, kráčame za svojimi vlastnými cieľmi. Našu originalitu prenášame aj do štýlu nášho obliekania.

Vtipné tričká

Ak sa radi smejete alebo rozveseľujete svoje okolie, vo vašom šatníku by nemalo chýbať tričko s vtipným nápisom a obrázkami. Vtipné tričká sú originálnym spôsobom vyjadrenia vašej osobnosti, názorov, životného štýlu či pocitov. Môžete chodiť po ulici a hovoriť pri tom bez slov. Vtipné tričká sú tiež jedinečným darčekom pre priateľov a blízkych.

O čom hovoria vtipné tričká

Na trhu nájdete viacerých predajcov tričiek s vtipnou potlačou. Vyznačujú sa kvalitným a nápaditým humorom. Medzi vtipnými tričkami nájdete tričká s motívom zvierat, hudby, filmov, tričká pre páry, kamarátske tričká aj vtipné tričká pre deti. Vtipné tričká sú výborným spôsobom, ako sa odlíšiť. Ak si oblečiete vtipné tričko, iste zaujmete a rozveselíte svoje okolie.

Dámske tričká

Tričko v mnohom určuje celkový štýl zovňajšku. Dámske tričká nájdete na trhu v mnohých podobách. Líšia sa v použitom strihu, materiáli aj farebnosti. Módnym trendom zostávajú tričká s rôznymi nápismi. Ak obľubujete pestrosť, tohtoročné módne trendy vám doslova prajú. Môžete si vybrať dámske tričko s obrázkami, kvetmi, bodkami, kockami aj prúžkami ale aj tričká s pop art alebo abstraktnými vzormi. Módnou vychytávkou sú tiež dámske tričká so športovými prvkami alebo netradične dizajnovo spracované dámske polo tričká. Hitom je tiež DIY. Pre skutočne jedinečnú originalitu siahnite po ručne robenej móde. Na dámskom tričku vynikne ručne maľovaný vzor, výšivka aj rôzne nášivky. Staršie fádne tričko môže vo vašich rukách celkom ožiť. Chcete naozaj vyniknúť? Siahnite po kombinácii vzorov a zmiešajte ich. Takéto dámske tričko vás iste odlíši od ostatných.

Publikované: 30. 08. 2018

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková