Nechajte si zariadiť moderný interiér, ktorý vyrazí dych!

Kúpili ste si nový dom alebo byt, ktorý zatiaľ nie je zariadený? Chcete, aby nábytok v ňom k sebe dokonale ladil a vytvoril úchvatný moderný interiér? Nechajte si ho navrhnúť profesionálmi! Každý z nás má nejaké predstavy a sny, ako by malo vyzerať ideálne bývanie. Niekoho snom je veľký rodinný dom, niekto zas preferuje luxusne a moderne zariadené byty v centre mesta. Zvoliť si ideálny byt alebo dom podľa vašich predstáv je pomerne jednoduché, o niečo náročnejšia úloha však je zariadiť ho. Dnešná doba ponúka nekonečné možnosti a nápady, ako svoje obydlie originálne a moderne zariadiť tak, aby ste sa v ňom cítili čo najlepšie. Tu už sa chute a preferencie ľudí líšia celkom zásadne. Ťažko nájdete dvoch ľudí, ktorí by mali úplne identické názory na to, ako by malo byť obydlie ideálne zariadené. Aktuálne sú v kurze moderné interiéry, v ktorých prevláda biela farba, ktorá sa dá ľahko kombinovať so spotrebičmi a detailmi v rôznych iných farbách. Doplnená je LED pásikmi a svietidlami, ktoré moderný nádych interiéru ešte umocňujú. Stále sa však nájde veľa ľudí, ktorí uprednostňujú interiéry s nádychom histórie – či už v podobe starodávnych kusov nábytku alebo celkovej architektúry zariadenia interiéru. Je len na vás, ktorá možnosť sa vám pozdáva najviac.

Tradičný štýl má niečo do seba. Je skrátka nadčasový. | Foto: wsd13.sk

Profesionalita nadovšetko

Zvoliť si však presný štýl, akým môžete zariadiť moderný interiér a naviac túto predstavu zrealizovať, vyžaduje veľa úsilia. Obrátiť sa tak oplatí na profesionálov, ktorí vám podajú pomocnú ruku nielen pri samotnej realizácii moderného interiéru, ale aj jeho návrhu. Napríklad, na štúdio WSD, ktoré má so zariaďovaním interiérov bohaté skúsenosti. Ideálne je, ak sa chystáte zariaďovať holobyt alebo holodom. Ak totiž máte byt alebo dom s nábytkom, upraviť ho, prípadne dodať k nemu ďalšie prvky na základe vami preferovaného štýlu, je náročné, častokrát až nemožné. Ak zariaďujete interiér od nuly, môžete si presne vybrať, aký nábytok chcete, aké by mal mať rozmery a kde presne bude v priestore umiestnený. Máte neobmedzené možnosti pri výbere štýlu interiéru, nemusíte totiž brať ohľad na štýl, ktorým už priestory sú zariadené. Samozrejme, aj v prípade, že byt alebo dom už máte zariadený, dá sa ešte upraviť na moderný a štýlový interiér. Stačí sa len poradiť s profesionálmi.

V modernom interiéri skrátka nesmie chýbať LED osvetlenie. | Foto: wsd13.sk

Vyberte si ten váš!

Ak hľadáte inšpiráciu, ako by váš moderný interiér mohol vyzerať, odporúčame pozrieť sa na vizualizácie na webe štúdia WSD. Jeho profesionálni architekti v nich spojili prvky, ktoré dokopy perfektne ladia a vytvárajú tak celok, ktorý budete hrdo označovať za svoj domov. Za domov, do ktorého budete radi volať návštevy a vychutnávať si jeho štýl. Tak nechajte si moderný interiér svojich snov zariadiť aj vy!

Publikované: 24. 04. 2019

Kategória: Bývanie

Autor: Denisa Koudelková