Skrášlite si váš balkón umelým trávnikom

Máte balkón a chcete ho určitým spôsobom oživiť? Umelý trávnik je skvelé a výnimočné riešenie! Balkóny zvyknú byť na kamennom povrchu, prípadne na dlaždiciach, ktoré na prvý pohľad nevyzerajú príliš esteticky. Pri pohľade na váš dom môže byť práve balkón ten menej estetický prvok, preto je dobré rozhodnutie rozhodnúť sa niečo s ním spraviť. Pravdaže, pre mnohých ľudí možno balkón nie je práve najdôležitejší. Môže to byť však tiež miesto, kde si vychutnáte príjemnú rannú kávu s pohľadom von.

Toto riešenie majú veľmi radi aj obyvatelia panelákov. Navodzuje to totiž efekt toho, že máte aj v byte kus zelene a že máte svoju malú súkromnú zelenú oázu priamo za balkónovými dverami. Toto riešenie takisto oceňujú aj rodičia, ktorí z balkóna môžu vytvoriť počas teplých mesiacov malý detský kútik. Samozrejme, treba predovšetkým myslieť na bezpečosť detí.

Umelý trávnik je teda na balkóne ideálne riešenie, pretože živý trávnik je naň veľmi ťažké umiestniť. Aký umelý trávnik si na váš balkón vybrať? Keďže sa jedná o malú plochu, ľudia majú skôr tendenciu na takéto miesta investovať viac. V konečnom dôsledku vás táto plocha pre veľkosť jej priestoru nevýjde príliš draho. Luxusný trávnik razom zmení charakter celej miestnosti, ale aj balkóna. Kolekcia Holandského trávnika Vám dokáže vyčariť luxusnú oáza rovno za balkónovými dverami. Nepotrebujete žiadne veľké prípravné práce, celoročne zelený umelý trávnik na balkóny sa nalepí na vyspádovaný betón alebo dlažbu.

Z ponuky trávnikov si môžete vybrať takmer ktorýkoľvek, ktorý vám najviac bude evokovať prírodný trávnik. Inštalácia je pomerne jednoduchá, rýchla a zároveň flexibilná. Samozrejme, že možností na váš balkón je pomerne veľa, avšak Holandský trávnik na túto plochu je jedno z tých najlepších rozhodnutí.

Publikované: 22. 05. 2021

Kategória: Bývanie

Autor: Denisa Koudelková