Originálne Dedoles kúsky, ktoré potešia vás aj vašich blízkych

Hľadáte originálny kúsok, ktorý by ste niekomu mohli darovať? Taký, čo mu vyčarí na tvári úsmev a poteší ho? V tom prípade by ste si mali prečítať tipy, ktoré pre vás má e-shop Dedoles. Zaujímavé, netradičné a praktické, také je portfólio Dedoles.

Veselé ponožky pre tých, ktorí hľadajú inšpiráciu

Rôzne farby, šialené aj neutrálne a dizajny od výmyslu sveta určite vyčaria úsmevy na tvári aj tým najpožadovačnejším. Dedoles si pre vás pripravil zaujímavé vzory, v ktorých sa nájde každý. Tých, ktorí milujú chuť piva, akiste potešia ponožky so vzorom piva, vášnivých čitateľov zas knižné vzory, milovníkov mačiek ponožky s mačkami. K dispozícii máte mnoho ďalších atypických veselých ponožiek, ktoré oslnia nielen vás ale aj vaše okolie.

Náramok vhodný ku každému outfitu

Nezabúdajte na jedinečné doplnky. Unikátny a vysoko praktický paracord náramok, ktorý nielen poľahky doladíte k hocičomu, ale môžete ho tiež použiť pri stavbe prístreškov v prírode, pasce či ako škrtidlo pri krvácaní.

Ekologický pohár z bambusu

Už vás nebaví počúvať z každej strany to, ako je naša planéta znečisťovaná zbytočným odpadom? Každá zmena začína od nás. Kúpte bambusový pohár, ktorý je znova použiteľný, nielen sebe, ale aj vašim blízkym. Ekologický darček je módny aj vysoko praktický. Pohár môžete umývať aj v umývačke riadu. Je ľahký, pohodlne sa nosí a je pomerne odolný. Stojí za to spomenúť aj jeho dlhú životnosť a širokú škálu farieb a dizajnov, z ktorých si môžete vyberať.

Tričko, ktoré vyjadruje osobnosť

Dedoles sa vyzná aj v tričkách. Nájdete medzi nimi rôzne motívy a dizajny, môžete staviť na filmové tričká, ktoré potešia každého komiksového nadšenca, hudobným tričkom zas obdarovaný môže vyjadriť svoj hudobný vkus. Ukážte svojim blízkym, ako dobre ich vlastne poznáte. Bavlnené tričká sú vhodné na bežné nosenie aj na športové aktivity.

Publikované: 29. 03. 2019

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková