Originálny darček pre ženu k narodeninám: Ručne maľovaný portrét maznáčika

Nemáte žiadny nápad či predstavu, čo kúpiť priateľke, manželke alebo kolegyni k narodeninám? Veľakrát stačí otvoriť internetový prehliadač a trochu pohľadať, avšak ak chcete byť naozaj originálny, skúste zaobstarať niečo unikátne a neobvyklé. Ako už z názvu vyplýva, jedná sa o ručne maľovaný portrét domáceho zvieratka. Obrazy maľované Barborou Cirklovou mnohé pozdvihnú zo stoličky, a to predovšetkým vďaka jedinečnej technike a správnemu výberu farieb. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, ako takýto portrét zvieraťa na zákazku objednať.

Ako výtvarníčka obrazy maľuje?

Výtvarníčka Barbora Cirklová používa pre svoju tvorbu akrylové farby, ktorými maľuje originálne ručne maľované obrazy na bavlnené plátno. Stačí, keď zašlete fotografiu maznáčika emailom na cirklova.b@gmail.com. Myslite na to, aby fotografia bola naozaj kvalitná a ostrá, musí totiž správne vyniknúť všetky detaily, ako napríklad fúsky či srsť. Môžete zaslať aj viac fotografií, kedy výtvarníčka si vyberie také, ktoré sa jej budú dobre maľovať alebo inak zaujmú.

Pokiaľ veľkosť súboru prekračuje povolené rozmery, skúste fotografie odoslať prostredníctvom – leteckaposta.cz alebo uschovna.cz.

Obraz by mal ideálne ladiť s interiérom domácnosti, a preto pri výbere farieb vezmite do úvahy aj prostredie miestnosti, ktorú bude portrét maznáčika zdobiť.

Ako prebieha objednávka?

Objednávka prebieha úplne jednoducho, stačí zadať názov eshopu do vyhľadávača – akrylka.cz, následne vyplniť potrebné kontaktné údaje do vyplňovacieho formulára na dokončenie objednávky. Potom vás výtvarníčka skontaktuje na vami zadané údaje a dohodnete sa na detailoch. Možno vás tiež poteší, že balné aj poštovné máte zadarmo.

Kedy obraz dorazí?

Portrét by ste mali radšej objednať s dostatočným predstihom, pretože jeho vyhotovenie trvá približne jeden až dva mesiace.

Publikované: 06. 06. 2021 / Aktualizované: 13. 02. 2023

Kategória: Super tipy

Autor: Denisa Koudelková