Topánky Moon Boot sú hitom sezóny – v čom sú iné?

Kto by nepoznal luxusné zimné snehule Moon Boot! Ikonické topánky, ktoré milujú hviezdy i bežní smrteľníci, sa považujú za topánky inšpirované cestou na Mesiac. Ktovie, jedno je však isté – Moon Boot sú mimoriadne pohodlné a teplé – zamilujete si ich aj vy! Ikonická značka Moon Boot nie je na trhu žiadnou novinkou. Vedeli ste, že vznikla už v roku 1978? Legendárna zimná obuv bola inšpirovaná expedíciou Apollo na Mesiac. Musíte sami uznať, že Moon Boot vynikajú originálnym spracovaním, ktoré si všimne každý. Ak túžite po topánkach na zimu, ktoré na seba strhnú všetku pozornosť, práve ste ich našli.

Nielen dizajn, ale aj funkčnosť

Moon Boot sú už tri generácie synonymom pre pohodlné a teplé zimné topánky. Ak by sme ich mali charakterizovať, ide o originálne, na prvý pohľad rozpoznateľné topánky, ktoré však nezaostávajú ani svojimi vlastnosťami. Medzi ich najväčšie prednosti patrí aj to, že sú vyrobené z veľmi ľahkého nepremokavého materiálu. Vaše nohy budú vďaka Moon Boot v pohodlí a teple. Vedeli ste, že tieto populárne „mesačné topánky“ udržia nohy v teple až do teploty - 35 stupňov Celzia? Nemusíte pochybovať ani o protišmykovej podrážke a vodoodolnej funkčnej membráne, ktorá nohy udrží v prvotriednom pohodlí.

Moon Boot pre každého!

Štýlové snehule do nečasu vyhovejú požiadavkám tých najnáročnejších klientov – výrobca neustále prináša na trh nové a nové modely, medzi najpopulárnejšie patria už niekoľko sezón práve jagavé, neprehliadnuteľné Moon Boot v zlatej farbe. Symbolizujú luxus na svahoch, exkluzivitu a nezameniteľný štýl. Moon Boot nájdete v predajni Belda, rovnako ako stovky ďalších zaujímavých športových a funkčných značiek tých najznámejších mien. Vyberte si do snehu kvalitu, stavte na atraktívne snehule Moon Boot, ktoré si vás získajú na prvý pohľad!

Publikované: 09. 03. 2022

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková