Čo by nemalo chýbať vo vašom šatníku?

Každá žena potrebuje vlastniť určité kúsky, pretože bez nich by to nebolo ono. Stačí niekoľko perfektných kúskov na rôzne príležitosti. Ideálne sú vždy kúsky, ktoré nie sú len sezónne, ale tiež nadčasové a vy si ich tak môžete obliecť aj o niekoľko rokov bez strachu, že nebudete vyzerať trendy. Čo by ste teda mali mať v šatníku aj vy?

Čierne nohavice

Asi vás tento kúsok neprekvapí. Niekomu sa môže javiť príliš obyčajný, no pravda je úplne iná. Čierne nohavice by nemali chýbať v žiadnom šatníku. Či už pôjde o obtiahnuté nohavice alebo nejaké s volnejším strihom, môžete sa na ne vždy spoľahnúť. Zladíte ich takmer s čimkoľvek - s elegantným aj pestro farebným topom, s košeľou aj blúzkou. A navyše, hodia sa takmer na každú príležitosť - do práce, na pohovor aj na bežné nosenie.

Biele tričko

A možno hneď aj niekoľko, pretože biele tričko sa zíde vždy. Možno patríte k ženám, ktoré rady nosievajú rôzne vzorované sukne či nohavice v jasných farbách, ku ktorým poľahky dopasujete práve top bielej farby.

Spodná bielizeň na každú príležitosť

Dámska spodná bielizeň je dôležitým kúskom každého outfitu. A hoci ju len tak hocikomu neukazujete, aj tak by mala byť kvalitná a pohodlná. Do šatníka by ste mali zahrnúť klasickú dámsku bielizeň na bežné nosenie, brazilky na špeciálne príležitosti, bezšvovú bielizeň v prípade, že obľubujete obtiahnuté oblečenie a dámske nohavičky s vysokým pásom, ktoré schovajú väčšie bruško a problematické partie.

Elegantné čierne topánky

Môže ísť o topánky na vyvýšenom podpätku alebo o jednoduché poltopánky, ktoré môžete nosiť v prechodnom období a na začiatku zimy. Topánky môžete skombinovať s akýmkoľvek outfitom a to bez najmenšieho problému.

Autentický šperk

Každá žena by mala mať šperk, ktorý miluje. Môže ísť o unikátne strieborné či zlaté náušnice, prsteň či náramok, ktorý vám poslúži ako doplnok k takmer akémukoľvek oblečeniu.

Elegantné sako

Všetky občas potrebujeme pôsobiť sofistikovane a uhladene. A keď je vonku chladno, na top môžeme hodiť sako a je po probléme.

Džínsy

Ako inak, na džínsy nesmieme zabúdať. Športové džínsy svetlej či tmavej modrej rôznych strihov môžete nosiť na rozličné príležitosti. Ide o pohodlný kúsok, ktorý vás zachráni, keď nebudete vedieť čo na seba. Tak čo na to hovoríte? Aké sú vaše obľúbené kúsky, na ktoré nedáte dopustiť?

Publikované: 21. 11. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková