Crop top mikiny - hit v dámskom šatníku

Keď začne teplomer ukazovať nižšie teploty a vonku sa ochladí, budete sa chcieť zahriať a pravdepodobne siahnete po svetri alebo mikine. Mikiny sú obzvlášť pohodlným kúskom oblečenia, ktorý obľubujeme nielen doma ale aj v spoločnosti. Mikiny sú pohodlné, ľahko sa nosia a poskytujú vám teplo, ale môžu byť aj módnym hitom. Crop top mikiny s kapucňou sú úplne novým trendom. Ak ste v módnom trende skrátených mikín nováčikom, budete pravdepodobne chcieť obnoviť svoj šatník a naučiť sa, s čím ich najlepšie skombinujete. Neviete, ako nosiť crop top mikiny? V tomto článku vás prevedieme niekoľkými rôznymi nápadmi na oblečenie, vďaka ktorým budete vyzerať ako instagramová fashionistka.

Inšpirujte sa celebritami

Pokiaľ ide o styling, vždy sa môžete inšpirovať u našich obľúbených celebrít, kde nájdete tie najlepšie spôsoby, ako nosiť trendový kúsok. Príklad: crop top mikiny. Crop top mikiny sú ideálne pre voľný čas a zároveň sú dokonalým kúskom do počasia, keď nie je príliš horúco ale ani chladno. Crop top mikiny sa teda stávajú kúskom, ktorý môžete nosiť celý rok v závislosti od toho, či ho vrstvíte s iným kúskom alebo nosíte samostatne. Nechajte dievčatá z oblasti instagramu, aby vám presne ukázali, ako sa dá crop top mikina nosiť. Skvelé inšpirácie, kde si mikiny môžete rovno zakúpiť, nájdete na stránke Bolf.sk. Či už máte namierené na letisko a potrebujete oblečenie, ktoré vám bude počas letu vyhovovať, alebo sa chystáte na noc a chcete mať cool dievčenský outfit, toto je kúsok, ktorý vás nesklame.

Crop top mikina a vysoký pás

Najpopulárnejším spôsobom, ako nosiť crop top mikiny, je skombinovať ich s outfitom v atletickom štýle. Myslite skôr na športovú ležérnu módu ako na oblečenie na skutočné športovanie. Skombinujte mikinu s kapucňou so športovými nohavicami s vysokým pásom alebo legínami. Čo sa týka doplnkov, vyčešte si vysoký chvost a obujte si obľúbené tenisky.

Džínsovina

Džínsy s vysokým pásom sú nevyhnutnosťou, ak sa snažíte do svojho štýlu zapracovať akýkoľvek typ skráteného topu. Vyblednutá džínsovina sa hodí k crop top mikinám najlepšie, ale rovnako by ste mohli vyniknúť so svetlým aj tmavým variantom. Rifle nie sú jediným typom džínsoviny, ktorý môžete skombinovať s crop top mikinou. Džínsové sukne sú vynikajúcim párom pre skrátené topy. Dodajú vám jemný ženský nádych a pritom stále pôsobia športovo a štýlovo.

Publikované: 02. 02. 2021

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková