Skôr, ako sa narodí bábätko, zariaďte mu detskú izbu

Malý človiečik čo nevidieť príde na svet a vy preňho nemáte ešte stále zariadenú izbu? Bez pár najdôležitejších kúskov sa rozhodne nezaobídete. Na príchod dieťatka sa musíme pripraviť aspoň základným nábytkom. Potrebujeme predovšetkým postieľku. Máloktorí rodičia zostanú len u nej a zvykom je našim malým princom a princeznám budovať doma doslova kráľovstvá. Na začiatku by sme ale nemali zabúdať na to, že detská izbička nie len kráľovstvom pre naše bábätko, ale musí aj nám, rodičom, ponúkať pohodlie pri starostlivosti o novorodenca.

Praktický nábytok pre bábätko je nutnosť

Veľa maminiek si sťažuje, že nedočiahnu do detských postieľok. Preto sa dnes za štandard považuje postieľka so zosúvateľnou bočnicou. Tú od Erbesi.sk obslúžite dokonca jednou rukou. Takže žiadne zložité mechanizmy a už vôbec nie montovanie s náradím. V detskej postieľke strávi naše dieťa často niekoľko rokov. Veľkou výhodou je, ak je vybavená manipulačnými kolieskami. Vďaka tomu je možné postieľku veľmi jednoducho presťahovať napríklad do spálni. Hodí sa to, keď je dieťatko choré, alebo keď má obdobie, kedy chce s nami tráviť viacej času.

Bezpečné kúpanie aj prebaľovanie na praktickej komode

Spočiatku pre novorodenca nepotrebujeme ani tak skriňu, ako bielizník. Erbesi.sk má v ponuke zaujímavé riešenie. Je ním komoda 3v1. Ponúka klasické úložné priestory predovšetkým na textil, ale aj na detské potreby a kozmetiku. Komoda je však súčasne prebaľovacím pultom a vaničkou na kúpanie.

Nepreplňujte!

Ako zariadiť detskú izbu pre bábätko? Predovšetkým ju nepreplňujte zbytočnosťami. Dieťatko opotrebuje priestor na pohyb – na plazenie, na svoje prvé krôčiky. Radšej vsaďte na kvalitu ako na kvantitu. Ak si neviete poradiť s výberom, Erbesi.sk ponúka nielen kusový nábytok pre deti, ale tiež kompletné izby. Detská izba tak bude štýlová a dokonale vybavená.

Publikované: 07. 06. 2020

Kategória: Bývanie

Autor: Denisa Koudelková