Športová predajňa v Košiciach vás vybaví pre rôzne outdoorové športy

Zaujímate sa o horolezectvo, lezenie na umelej stene, skialpinizmus a lyžovanie, či o vysokohorskú turistiku? V tom prípad pre vás sortiment bežných športových obchodov nie je dostatočný. To, čo potrebujete, ponúka košická špecializovaná predajňa Rozlomity sport s.r.o. Využiť môžete aj e-shop spoločnosti Rozlomitysport.sk. Perfektne vybavený športový obchod a e-shop Rozlomity sport je príkladom toho, ako môže kvalitná špecializovaná predajňa vyzerať, keď ju založia ľudia, ktorí vedia, o čo ide. Postupne sa firma vypracovala z predajcu outdoorového tovaru a výstroje pre výškové práce na firmu, ktorá ponúka sortiment tak prestížnych značiek, ako je Mammut a Garmont. Športový obchod Košice, Rozlomity sport si zakladá na tom, že v ňom nielenže nakúpite všetko, čo pre svoje športové aktivity potrebujete, ale súčasne dostanete odbornú radu. S výberom tovaru vám totiž vždy pomôžu športovci, ktorí dané produkty sami používajú a majú s nimi osobné skúsenosti.

Jesenný výpredaj športového vybavenia

Potrebujete sa lacnejšie vybaviť pre svoje športové aktivty? Aktuálne v Rozlomity sport prebieha jesenný výpredaj. Luxusné výrobky značky Mammut, dámske a pánske profesionálne outdoorové oblečenie, máte vďaka tejto akcii možnosť zakúpiť až s 50 % zľavou.

Zaujímavá novinka Mammut pre ženy – sukňa aj na lyže

Ako dámy by sme nemali prehliadnuť ani zaujímavú novinku v sortimente Mammut. Sú to zateplené dámske sukne. Perfektne vyzerajú v meste, ale aj na svahu. Dá sa v nich ísť na turistiku, ale aj lyžovať. Aenergy IN Skirt Women má bočný zips, vďaka ktorému sa dá sukňa veľmi jednoducho natiahnuť aj na lyžiarske či turistické oblečenie. Sukňu oblečiete bez toho, aby ste sa museli vyzúvať. Bočný pružný pás umožňuje v sukni pohyb bez obmedzenia aj pri náročnejších výkonoch. Každá z nás, ktorá nechce vyzerať tuctovo, túto sukňu určite ocení. V neposlednom rade nám sukňa umožní sedieť aj na studenšom podklade, s čím má väčšina z nás problém.

Najlepšie športové darčeky

Hľadáte vhodné darčeky k tohtoročným Vianociam pre svojho športovo založeného priateľa? V Rozlomity sport vám pomôžu vybrať kvalitu, ktorá poteší. Nech už ide o oblečenie, alebo športové vybavenie pre vybrané športy. Kúpite tu športové oblečenie, športovú obuv, batohy a tašky, vybavenie pre turistiku a camping, pre horolezectvo aj skialpinismus.

Publikované: 12. 11. 2019

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková