Tipy na štýlové bývanie v Bratislave

Čo je pre vás pri výbere bytu rozhodujúce? Cena je asi jasná, no čo ďalej? Sú to metre štvorcové, počet izieb, výhľady, prípadne parkovacie miesta k dispozícii? A čo okolie, hrá rolu aj dostupnosť MHD, obchodov či zdravotníckych zariadení? Aby bolo bývanie v 21. storočí konkurencieschopné, musí spĺňať viacero atribútov. Byty Bratislava nie vždy ponúka […]

Čo je pre vás pri výbere bytu rozhodujúce? Cena je asi jasná, no čo ďalej? Sú to metre štvorcové, počet izieb, výhľady, prípadne parkovacie miesta k dispozícii? A čo okolie, hrá rolu aj dostupnosť MHD, obchodov či zdravotníckych zariadení?

Aby bolo bývanie v 21. storočí konkurencieschopné, musí spĺňať viacero atribútov. Byty Bratislava nie vždy ponúka vo vysokom štandarde, no projekt Premiére je v tomto smere výnimkou. Aké sú jeho výhody?

Priestor pre jednotlivcov aj rodiny

V prvom rade treba spomenúť variabilný priestor. Ako inak nazvať 23 podlaží možností? Svoje tu nájdu singles aj rodiny s deťmi, pretože k dispozícii tu sú jedno až štvorizbové jednotky – byty, apartmány aj štúdiá s rozmermi 32 až 125m2. Vlastný balkón, terasa alebo lodžia je pre bývanie v komplexe Premiére charakteristickým prvkom.

Výborná občianska vybavenosť

Okolie bytového komplexu tak isto stojí za to a z hľadiska občianskej vybavenosti je nadštandardné. Nie viac ako 10-15 minút pešej chôdze sú vzdialené všetky potrebné inštitúcie, vďaka ktorým je váš život a život vašej rodiny jednoduchší: školy, pošty, lekárne, obchody aj miesta na oddych či detské ihriská, za tým všetkým nebudete musieť cestovať.

Mobilita na rôzne spôsoby

Mobilita je v dnešnom svete nutnosťou a vďaka vhodnej lokalite ju môžete riešiť rôznymi spôsobmi. Oceníte jednoduchú a rýchlu dostupnosť zástaviek MHD, rovnako ako skvelú cestnú sieť s napojením na diaľnicu D2 a trasy smerujúce k letisku či železničnej stanici. V prípade, že máte k dispozícii vlastné auto, budete ho môcť parkovať na jednom z troch strážených podlaží podzemnej garáže, ktorá ku komplexu prislúcha.

A kde sa vlastne Premiére nachádza? Hľadajte Šancovu ulicu v Starom meste. Vizuál budovy je spoľahlivým rozpoznávacím momentom. Takéto byty na predaj Bratislava len tak neponúka!

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.