Tipy na štýlové bývanie v Bratislave

Čo je pre vás pri výbere bytu rozhodujúce? Cena je asi jasná, no čo ďalej? Sú to metre štvorcové, počet izieb, výhľady, prípadne parkovacie miesta k dispozícii? A čo okolie, hrá rolu aj dostupnosť MHD, obchodov či zdravotníckych zariadení? Aby bolo bývanie v 21. storočí konkurencieschopné, musí spĺňať viacero atribútov. Byty Bratislava nie vždy ponúka vo vysokom štandarde, no projekt Premiére je v tomto smere výnimkou. Aké sú jeho výhody?

Priestor pre jednotlivcov aj rodiny

V prvom rade treba spomenúť variabilný priestor. Ako inak nazvať 23 podlaží možností? Svoje tu nájdu singles aj rodiny s deťmi, pretože k dispozícii tu sú jedno až štvorizbové jednotky – byty, apartmány aj štúdiá s rozmermi 32 až 125m2. Vlastný balkón, terasa alebo lodžia je pre bývanie v komplexe Premiére charakteristickým prvkom.

Výborná občianska vybavenosť

Okolie bytového komplexu tak isto stojí za to a z hľadiska občianskej vybavenosti je nadštandardné. Nie viac ako 10-15 minút pešej chôdze sú vzdialené všetky potrebné inštitúcie, vďaka ktorým je váš život a život vašej rodiny jednoduchší: školy, pošty, lekárne, obchody aj miesta na oddych či detské ihriská, za tým všetkým nebudete musieť cestovať.

Mobilita na rôzne spôsoby

Mobilita je v dnešnom svete nutnosťou a vďaka vhodnej lokalite ju môžete riešiť rôznymi spôsobmi. Oceníte jednoduchú a rýchlu dostupnosť zástaviek MHD, rovnako ako skvelú cestnú sieť s napojením na diaľnicu D2 a trasy smerujúce k letisku či železničnej stanici. V prípade, že máte k dispozícii vlastné auto, budete ho môcť parkovať na jednom z troch strážených podlaží podzemnej garáže, ktorá ku komplexu prislúcha. A kde sa vlastne Premiére nachádza? Hľadajte Šancovu ulicu v Starom meste. Vizuál budovy je spoľahlivým rozpoznávacím momentom. Takéto byty na predaj Bratislava len tak neponúka!

Publikované: 29. 03. 2018

Kategória: Bývanie

Autor: Denisa Koudelková