Značkové parfémy oblečú našich mužov do vône – a nielen ich

Bez nás si ich obvykle len tak nekúpia a čakajú na našu pomoc. Nekupujte svojim partnerom, manželom, bratom či otcom iba fashion oblečenie. Oblečte ich aj do unikátnej vône značkových parfémov.

Pánska kozmetika na jednom mieste

Nakupujete pánsku kozmetiku v bežnej drogérii? Skúste kúpiť lepšiu, kvalitnejšiu a luxusnejšiu. Pánska kozmetika v špecializovanej online parfumérii vám ponúkne napríklad kvalitnejšiu vlasovú kozmetiku, ale aj značkové pánske parfémy módnych značiek.Ktoré vybrať pre tohtoročné leto?

Top letné parfumy pre mužov

Givenchy Blue Label Men

Táto vôňa ponúka doslova stimulujúcu sviežosť. Na jar dokáže byť bojovníkom proti jarnej únave, v lete poskytne sviežosť, akú zažijete len u mora. Ľahké ovocné citrusové tóny mandarínky, grapefruitu a bergamotu dokonale doplňuje vodný tón hedionu. Mimochodom, vedeli ste, že hedion sa do pánskych parfumov dáva ako prostriedok pre uvoľnenie ženských sexuálnych hormónov? Čo si tí muži na nás nevymyslia!

Chanel Allure Sport Men

Chanel rozhodne nie je len dámskou značkou. Športová vôňa Chanel Allure Sport Men je určená pre aktívnych mužov, ktorí chcú mať pôvab atléta a vyžarovať zo seba živú energiu. Harmonickú vôňu tvoria mandarínka, pomaranč, neroli, vetiver, pižmo, ambra, céder, ale aj fazuľa tonka, čierne madagaskarské korenie a mandle v srdci parfumu.

Oblečte sa v lete do nových vôní

Značkové parfumy za výborné ceny ponúka parfuméria Vonaj.eu. Ponuka je bohatá nielen na zmienené pánske parfumy a pánsku kozmetiku. Veľmi bohatým je sortiment s dámskou kozmetikou. Kúpite tu dámske parfémy všetkých prestížnych parfumových značiek, telovú kozmetiku, prípravky na vlasy, pleť, make-up, slnečnú kozmetiku aj zaujímavé darčekové sety s kozmetikou. Zaujímavosťou v sortimente sú čaje HillVital. Ide o bylinné čaje na riešenie rôznych zdravotných, ale aj kozmetických problémov, napríklad na vysoký krvný tlak, na kožné problémy apod. V ponuke sú balzamy na celú radu neduhov.

Publikované: 25. 04. 2019

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková