Zväčšenie pŕs vám pridá sebavedomie – skúste to prirodzenou cestou

Máloktorá žena je spokojná so svojim poprsím. Pozeráme sa naňho kritickým pohľadom. Vadí nám, keď je malé, aj keď je veľké. Hlavne s malými prsiami sa necítime dostatočne žensky. Zapracujte na sebe. Nemusíte však hneď na plastiku. Skúste to prirodzeným spôsobom. Prsia sa každej z nás v priebehu života niekoľkokrát zmenia. Ich objem aj tvar je závislý na našom veku, na hmotnosti, na našej strave, pohybe a cvičení, inak vypadajú naše prsia v mladších rokoch, v tehotenstve, po pôrode, po kojení a v menopauze. Dokonca sa nám mení v priebehu mesačného cyklu. Poprsie je však symbolom ženskosti, a pokiaľ nám takmer chýba, alebo nám jeho veľkosť pripadá nedostatočná, necítime sa žensky, chýba nám sebavedomie a môže nás to negatívne ovplyvniť aj v úplne iných oblastiach.

Plastická operácia nie je jediné riešenie

Určite sa nejedna mama stretla s tým, že jej šestnásťročná dcéra si odkladá vreckové, aby si ušetrila na operáciu pŕs. Ťažko budete dcére v tomto veku vysvetľovať, že jej možná stačí počkať a prsia sa jej pravdepodobne vekom zväčšia. Možná dokonca skúša rôzne babské a iné rady, ako na zväčšenie pŕs. Čo sa odporúča najčastejšie? Niektoré metódy sú postavené na reálnom základe, iné sú skôr úsmevné, či si vôbec nedokážeme predstaviť ich aplikáciu. Trebárs natieranie pŕs cibuľovým extraktom s medom a kurkumou musí byť doslova očistcom. Ani striedavé sprchovanie teplou a studenou vodou nie je práve zážitkom, ktorý by sme si dvakrát denne pochvaľovali. Sú však aj veci, ktoré na zväčšenie pŕs pomáhajú.

Cvičte špeciálne cviky na prsia a nehladujte

Podobne zameraných cvikov nájdete veľké množstvo a oplatí sa do tohoto cvičenia investovať čas. Spevnenie prsných svalov dokáže pozitívne ovplyvniť tvar aj veľkosť poprsia. Prsia sú však hlavne tuk. Takže s prísnou diétou to nepôjde. Pri zhadzovaní hmotnosti nám poprsie mizne ako prvé. Dôležité je dopriať si kvalitné bielkoviny, určite aj tie živočíšne z mäsa, mlieka a vajec, ale aj rastlinné. Nezabudnite ani na kvalitné tuky. Naopak, určite je vhodné obmedziť sacharidy, ale rozhodne si nemusíte nasadiť ketónovú diétu. Naopak, pokiaľ ste s hmotnosťou pod vhodným BMI, je potrebné váhu zvýšiť.

Pomôžte si komplexom vhodných prírodných látok

Prirodzené zväčšenie pŕs je možné aj pomocou vhodného doplnku stravy. Tieto výživové doplnky dokážu pomocou prírodných prostriedkov ovplyvniť rast pŕs, ich spevnenie, ale aj tvar. Nemusíte sa však báť, že by ste z nich priberali obecne. Výživový doplnok BreastExtra dokáže zväčšiť naše prsia. Neobsahuje pritom žiadne hormóny. Z prípravku preto nepriberieme, ani pre nás nemôže byť nijak nebezpečným. Samozrejmosťou je, že je tento výživový doplnok evidovaný Úradom verejného zdravotníctva SR.

Väčšie prsia s ďalšími benefitmi

BrestExtra je prirodzenou a najjednoduchšou cestou k tomu, ako dosiahnuť krajšie, pevnejšie a väčšie poprsie. Pomáha mladým ženám aj maminkám po dojčení. Účinky sú rozpoznateľné už po 14 dňoch a prejavia sa aj ďalšími benefitmi. Zlepšujú stav pokožky a zmierňujú problémy pri menštruácii. Čo presne od prípravku BrestExtra čakať? 97 % žien, ktoré prípravok užívali, uviedlo, že sa im prsia do troch mesiacov zväčšili o tri čísla.

Prečo nie je plastika pŕs lepšia?

Stále premýšľate, či nie je plastika pŕs lepšia? Dôležité si je uvedomiť nielen to, že operácia poprsia nie je lacnou, ale aj to, že nie je natrvalo. Každý prsný implantát by sa mal po 10 rokoch vymeniť. Aj keď dostávate na implantáty doživotnú záruku, neznamená to do konca vášho života, ale do konca života implantátu, čo je zmienená dekáda. Plastiky pŕs nie sú vôbec bez rizík. Ide o štandardnú operáciu. Naviac existuje pomerne veľké riziko pooperačných komplikácií, ktoré vám môžu poškodiť vzhľad pŕs aj vás ohroziť na živote. Aj keď sa uvádza, že pri dojčení nie sú implantáty rizikové, mnohé ženy si ich musia nechať odstrániť. Určite je lepšie vyskúšať bezpečný a prirodzený spôsob zväčšenia pŕs prirodzeným spôsobom.

Publikované: 10. 06. 2021

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková