5 dôvodov, prečo by ste mali navštíviť kúpele práve vy!

Vypnutie od každodenných povinností príde každému raz za čas vhod. Kúpele vám zaručujú nielen dokonalý relax, ale aj účinnú liečbu. Nachádza sa tam vzácna liečivá voda, ktorá v kombinácii s procedúrami dokáže pomôcť v liečbe po úraze alebo pri dlhodobom ochorení. V kúpeľoch pracujú kvalifikovaní odborníci. Nemusíte tak mať z procedúr žiadne obavy. Všetko sa deje pod dohľadom lekárov a zdravotných sestier. Pozitívum je, že ste sám sebe pánom. Máte možnosť objednať si takú procedúru, aká vám vyhovuje. Tiež si môžete zarezervovať pobyt v kúpeľoch v rozdielnom počte dni.

Dokonalý relax

Prvým a zároveň najdôležitejším dôvodom pre návštevu kúpeľov je zaručený relax. Vírivky, masáže a ticho. To všetko a ešte oveľa viac vám zaistí zaslúžený odpočinok. Kúpele sú ideálnou voľnou pre zaneprázdnených ľudí, ktorí sú neustále pod tlakom.

Pobyt aj pre deti

V prípade, že sa budete rozhodovať, čo by ste chceli navštíviť s vašimi deťmi, máme pre vás riešenie. V dnešnej modernej dobe kúpele uskutočňujú pobyt pre rodiny s deťmi. Je to výhodné nielen pre vás, ale aj vaše ratolesti.

Víkendová jazda

Romantický pobyt pre dvoch je ideálny darček na výročie pre vašu polovičku. Spoločný relax, masáže a romantická večera počas víkendu prinesie nezabudnuteľné zážitky a zaslúžený odpočinok vo dvojici.

Postcovidová liečba

Procedúry v postcovidovej liečbe sú vytvorené priamo na tento účel. Táto liečba je realizovaná v zariadení kúpele Velichovky. Máte tu tiež možnosť konzultovať svoj zdravotný stav s lekárom. Vaše zdravie sa vám určite zavďačí.

Čas na reštart

Pobyt v kúpeľoch vám dodá stratenú energiu. Stačí týždenný pobyt v tomto zariadení a vy sa domov vrátite ako znovuzrodení. Okrem iného, v dnešnej dobe mnohým zdravotníkom kúpele preplácajú. Je to najmä z dôvodu vďaky a prejavenej úcty.

Publikované: 22. 05. 2021

Kategória: Lifestyle

Autor: Denisa Koudelková