Aj slovenské sedačky môžu mať svetový design a TOP kvalitu

Kto hľadá do svojho interiéru zaujímavejší nábytok, predovšetkým sedaciu súpravu, alebo niečo luxusnejšie, obvykle sa pozerá po kúskoch niekde z Talianska, či inde zo zahraničia. Kto potrebuje riešiť sedaciu súpravu na mieru, ten zas nevie, ako na to. V oboch týchto prípadoch nemusíte hľadať za hranicami, ale ani siahať po nepreverených amatérskych riešeniach. Sedačky v TOP svetovej kvalite a dizajne, taktiež úplne na mieru, sa vyrábajú aj u nás na Slovensku – konkrétne v Banskej Štiavnici. Mladí tím dáva firme šťavu a skúsenosti rodinného podniku od roku 1995 sú dôkazom toho, že ide o skutočných majstrov vo svojom obore. Firma dokázala obstáť v krízach a vytvoriť tradíciu slovenskej výroby sedacích súprav. Kompletná výroba je teda na Slovensku, v Banskej Štiavnici. Pôvodne dovezené technológie a know how dnes dokážu vo výrobnom programe ponúknuť to najlepšie, čo sa v európskej výrobe nábytku uplatňuje.

Sedačky na prianie

Slovenské sedacie súpravy na mieru – to nie sú len sedačky podľa vzorových modelov s možnosťou zmeny čalúnenia. Vznikajú aj skutočne úplne od základu podľa prianí, predstáv a potrieb zákazníkov. S nimi majú vo firme veľmi osobné vzťahy. Spoločnosť tak dokáže plniť aj tie najnáročnejšie a najšpecifickejšie priania dizajnérov a ich zákazníkov, či priamo zákazníkov. Sú nimi majitelia bytov a domov, ale aj majitelia hotelov, reštaurácií, kaviarní, firiem, či už zmienení dizajnéri a architekti.

Cesta k novej sedačke nie je dlhá

Až 95 % modelových sedačiek je schopná firma k zákazníkom dodať už do 14 dní. Sedacie súpravy je možné tiež veľkosťou upraviť tak, aby do obývacích izieb sadli na milimeter presne. Samozrejmosťou je voľba čalúnenia. Firma vyrobí taktiež luxusné kožené sedačky, rozkladacie sedačky či kreslá k sedacím súpravám. Sedacie súpravy nakúpite vždy za výrobné ceny.

Publikované: 27. 05. 2020

Kategória: Bývanie

Autor: Denisa Koudelková