Akým typom mužov sa počas leta radšej vyhnúť? Vieme, kedy sa mať na pozore!

Leto prináša so sebou množstvo rizík a jedným z nich sú nesprávni chlapi. Hoci takých stretnete počas celého roka, v lete ako by sa ich počet znásobil. Vonku je teplo, oblečenie je málo a povoľnosť ľahko klesá. Aby ste neskončili leto sa smutnou spomienkou na neho, na tieto muža si dajte pozor!

Na jednu noc?

Ak ste zvážili všetky riziká a hľadáte presne tento typ muža, v tom prípade sa pravdepodobne nemáte čoho obávať. Keď ale patríte do skupiny hľadáčik trvalého vzťahu, majte sa na pozore. V momente, ako sa na obzore zjaví objekt vášho záujmu, poriadne si ho premerajte. Je dobré odhaliť jeho úmysel skôr, než bude neskoro a vy skončíte sklamaná alebo so zlomeným srdcom. Ak by vás veľmi rád pozval hneď po prvom stretnutí k sebe domov, či na hotelovú izbu, jeho zámer je asi úplne zrejmý. Letné diskotéky aj párty pri mori sú najrizikovejšie miesta s vysokým výskytom mužov tohto typu.

Cudzinec na dovolenke

Počas odpočinkom v zahraničí na vás číhajú najmä sexi cudzinci. Môže ísť o veľmi zaujímavú skúsenosť, ale nakoniec to môže mať viac nevýhod ako výhod. Exotický krásavec vám dokáže rýchlo pomôţe hlavu. Ľahšiemu pobláznený napomáha aj fakt, že ste na dokonalom mieste s azúrovým morom a bielou plážou. Dovolenka sa však raz skončí a čas, ktorý tam strávite, nie je dostatočný na to, aby ste niekoho naozaj dobre poznali. Treba počítať aj s možnosťou, že neznámy sa obzerá iba po spríjemnenie si dovolenke. Ak si nedáte pozor, vaše srdce by po príchode domov mohlo na istý čas zostať v dovolenkovom rezorte.

Frajer v plavkách

Takým mužom ide mnohokrát skôr o chlubení sa dokonale vypracovanou postavou, než o záujem opačného pohlavia. Tí druhí to zase naopak vedia perfektne využiť v prospech rýchleho lovenie ľahkej koristi. Na dobre vyzerajúcim športovci na pláži nie je nič zlé, ale nenechajte sa tak ľahko okúzliť. Skúste sa na neho pozrieť aj s chladnou hlavou. Majte na pamäti, že vzhľad nie je všetko. Aj keď vás očaril na prvý pohľad, neskôr môžete zistiť, že ste si v podstate úplne vzdialení.

Najväčší romantik, najväčší lichotník

Ktorá žena by nerada dostávala komplimenty a odmietla mať vedľa seba bezchybného džentlmena? Tu sa však skrýva rovnaká hrozba ako v predchádzajúcom prípade. Ohromiť sa dá nielen krásnym telom, ale aj krásnymi slovíčkami. Preto sa radšej uistite, či náhodou nie sú lichôtky iba jeho baliace taktikou. Leto je úžasným obdobím na zamilovanie sa. Ak sa navyše objavia priamo dokonalý muž, asi bude ťažké riadiť sa viac rozumom ako srdcom.

Končí leto, končí aj letné láska

Tu nejde o žiadne pravidlo. Kto povedal, že letná láska nemôže prežiť leto? Vážny vzťah predsa pokojne rozbehnete aj počas leta a nájdete tak lásku na celý život. Trochu opatrnosti ale neuškodí. Aj keď ste si istá, že on určite nechce ženu iba na jednu noc, to ešte nie je zárukou, že to myslí naozaj vážne. Pokojne sa môže stať, že hľadá iba letné flirt a sezónne pobavenie. Po lete teda prichádza vytriezvenie a vy zistíte, že tak ako sú preč slnečné dni, tak zmizol aj on. Či ide o skutočný vzťah, ukáže až čas. V opačnom prípade letnej láska zostane naozaj iba letné.

Publikované: 27. 12. 2017

Kategória: Rodina a vzťahy

Autor: Denisa Koudelková