Chcete investovať do bývania? Začnite hľadať

Stále bývate u rodičov, ale už túžite po vlastnom bývaní? Zabudnite na podnájom, ktorý vyjde celkom draho, oveľa prijateľnejšie je investovať peniaze do vlastnej nehnuteľnosti. Súčasný realitný trh je pomerne rozmanitý, ceny nehnuteľností neustále rastú, a tak sa nemusíte báť toho, že by ste prerobila. V krátkodobom horizonte síce môže nastať prepad, ale naozaj len krátkodobo. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, kde hľadať nehnuteľnosti, či už rodinné domy, alebo byty. Internet je doslova presýtený inzertnými portály. Stačí do vyhľadávača zadať termíny ako reality, nehnuteľnosti, inzeráty a zobrazí sa vám desiatky, možno aj stovky serverov. Ak však nemáte čas prechádzať jeden po druhom, ale rada by ste sa pozerala niekde, kde máte ponuku širokú, tak vám jeden taký portál predstavíme.

Inzercia.sk ponúka inzeráty zadarmo

Veľmi obľúbenou webovou stránkou, ktorá sa zameriava na inzercie, je Inzercia.sk, kde nájdete nielen nehnuteľnosti, ale aj automobily, inzerciu zvierat a veľa ďalších. Akonáhle vás už nebude baviť prezerať si nehnuteľnosti, môžete nahliadnuť aj do ďalších sekcií, treba narazíte na niečo pekného na záhradu a podobne. V prípade, že vás zaujímajú byty Bratislava, stačí na uvedenej webovej stránke kliknúť na sekciu s realitami, kde si vyberiete, o aký veľký byt by sa malo jednať, v akej lokalite by sa mal nachádzať a podobne. Objavia sa vám nielen nehnuteľnosti na predaj, ale aj na prenájom. Ak vám teda nevyjde hypotéka, pretože podmienky sú momentálne celkom prísne, môžete si nájsť aj prenájom. Stále lepšie ako bývať u rodičov, nemyslíte?

Chcete stavať? Pozemok je základ

Snom mnohých žien je mať vlastné kráľovstvo, teda rodinný dom s veľkými francúzskymi oknami nasmerovanými do záhrady. Ak si chcete nechať postaviť domček alebo trebárs aj vilu, najprv je potrebné zohnať vhodný pozemok. Aj keď sa hovorí, že pozemky v Bratislave sú nedostatkovým tovarom, nie je to tak úplne pravda. Stačí vedieť, kde hľadať. Ako sa hovorí, kto hľadá, tak nájde. U inzerátov si ale dávajte pozor na to, o aký pozemok sa jedná, či je naozaj stavebný, pretože ľudia predávajú aj lesy, lúky, ornú pôdu, rekreačné pozemky, sady, vinice a záhradky.

A potom ešte chatu

Akonáhle si zaistíte vlastné bývanie, časom určite zatúžite aj po slušivej chate, kam sa vydáte na víkend s priateľmi či rodinou. O chatu majú záujem najmä ľudia, ktorí bývajú v bytoch, pretože im občas chybí nejaká záhrada, kde by sa mohli deti vyblázniť. V podstate nezáleží na tom, čo presne hľadáte, portál Inzercia.sk je pre vás pripravený tak ako tak. Aj keď chcete niečo predať, môžete ho využiť, pretože vložiť inzerát sa dá úplne zadarmo, čo je jeho hlavná konkurenčná výhoda. Veľa serverov si totiž necháva za vloženie inzerátu platiť.

Publikované: 29. 05. 2019

Kategória: Bývanie

Autor: Denisa Koudelková