Čo si pridať do šatníku na konci leta?

Po dovolenkách sa opäť vrátime do práce. Stále opálené, odpočinuté. Čo si obliecť, aby sme zaujali, ale súčasne sa cítili behom celej pracovnej doby pohodlne?

Užite si vzdušné nohavice

Prechodné obdobie už patrí nohaviciam. Na tie dlhé ja ale predsa len skoro. Hitom tejto jesene budú trištvrťové nohavice a tiež nohavicové sukne. Môžete staviť na námornícky štýl, ktorý bude perfektne ladiť s vašou opálenou pokožkou. Bude doslova kľúčom k nadviazaniu rozhovoru, pri ktorom sa budete môcť pochváliť tým, ako ste sa mala tento rok na dovolenke pri vode. Takýto model širokých trištvrťových nohavíc nájdete v e-shope Fasardiofficial.sk.

Tepláky nielen na rýchle venčenie psa

Ďalším hitom sezóny budú casual tepláky. Tie sa do nášho šatníku predierajú už dlhšiu dobu a túto sezónu im musí otvoriť dvere aj tá z nás, ktorá ich doposiaľ ignorovala. Noste ich s luxusným topom, džínsovou bundou, alebo s krátkou koženou bundičkou. Nikdy si k nim neobúvajte lodičky ani baleríny. Jedinou voľbou sú luxusné tenisky.

Keď máte v práci prísny dress code

Nemôžete si nič z vyššie uvedeného oblečenia do práce dovoliť kvôli prísnemu dress code? E-shop Fassardi official má špeciálne oddelenie z názvom Prémium. Tu kúpite luxusné oblečenie, s ktorým neurobíte chybu v žiadnom zamestnaní. Nechýbajú tu krásne puzdrové šaty, „malé čierne“ ani ich moderná alternatíva „malé biele“. Veľmi univerzálnymi sú elegantné šedé šaty. Aj keď ide o prémiovú kolekciu, ceny sú veľmi prijateľné.

Elegancia na druhú – to sú puzdrové šaty z čipky

V kolekcii Prémium nájdete tiež šaty, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Sú to puzdrové čipkované šaty. Dávajú nám eleganciu, ale súčasne nás robia ženskými. Sme v nich ako princezné, ale bez zbytočného gýču nadýchaných sukní. Hodia sa do práce, na pracovný obed, na večierok, firemnú akciu aj na rande. Je to vlastne novodobá alternatíva „malých čiernych“, ale tolerované je akékoľvek jednofarebné riešenie týchto šiat. Eleganciu čiernej v tomto prípade prevzala elegancia čipky.

Publikované: 27. 08. 2020

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková