Kúpiť pánske okuliare online nie je žiadny problém

E-shopov sme sa prestali obávať aj v tak špecifických oblastiach, ako je nákup topánok, ktoré si tradične potrebujeme vyskúšať, či trebárs šperkov. U nich zas máme pocit, že by sme ich mali vidieť na vlastné oči ­a u tých drahších aj toho, kto nám ich predáva. Ešte väčší zlom však nastal vo chvíli, kedy sme si začali kupovať online okuliare. Nie len tie na čítanie, ale aj pre korekciu krátkozrakosti.

Okuliarové rámy aj šošovky online

Elektronický obchod Okuliaroveramy.sk ponúka dioptrické šošovky, ale okuliare – pánske i dámske. K tomu dioptrické šošovky, ktoré si je možné objednať samostatne, ale aj priamo inštalované do nového rámu. V sortimente nechýbajú ani známe značky, ako sú Crocs, Esprit, Ray-Ban, ale tiež Bella, C-zone, Eleven, fresh, Golfstar, Patricia Tusco či Pascalle.

Hitom sú retro okuliare

Mnohí sa okuliarov zbavujú operáciou, ale druhým sa do toho nechce. Nielen kvôli možnému poškodeniu zraku pri operácii, ale taktiež preto, že sa nám okuliare páčia a chceme ich nosiť ako módny doplnok. Dnes sú hitom retro okuliare, ale tiež rôzne okrúhle rámy. Aj tie e-shop ponúka.

Pánske okuliare nosia aj ženy

Aj keď niekedy bojujeme s o správnou veľkosťou, pánske okuliare milujeme. Sú častejšie kovové, majú hranatejšie tvary, alebo sú v retro štýle. A práve tento štýl teraz s obľubou nosíme. Pozrite sa na stránku https://www.okuliaroveramy.sk/Panske-okuliare-c1_0_1.htm a zistíte, aké máte možnosti. Úchvatne vyzerá napríklad extrémne hranatý rám Bart. Obľúbeným modelom je P&P – Craig, ale aj retro okuliare Crocs – Nelson. Niektoré z nás však so štýlom pomáhajú aj svojim partnerom. Verte, že tí ocenia, že ich nebudeme vláčiť po optikách, ale okuliare s nimi vyberieme cez internet. Vybrať si môžete tie lacné, aj tie luxusnejšie. A nezabudnite ani na seba. Sortiment dámskych okuliarov je veľmi módny a široký.

Publikované: 24. 05. 2020 / Aktualizované: 31. 07. 2023

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková