Opaľovanie nástrekom je bezpečné. Stalo sa veľkým hitom

Dnes je už jednoznačne dokázané, že nadmerné opaľovanie škodí. Môže spôsobiť rakovinu kože, ale taktiež byť príčinou nadmerného a predčasného starnutia pokožky. Riešením je moderné nástrekové opálenie. Aj keď sa stále častejšie hovorí o trende svetlej pokožky, nie je to úplne pravda. Biele telo, hlavne ženské, nikdy nevypadá tak atraktívne ako krásne opálená pokožka. A tak sa aj tie ženy, ktoré sa opaľujú ťažko, vystavujú slniečku, často nadmerne dlho. Aspoň pre niektoré príležitosti túžia byť ženy dokonalo opálené. Solárium však rozhodne nie je zdravšou alternatívou. Je rovnako škodlivé ako opaľovanie na slnku. Ale možnosť získať opálenie zdravým spôsobom existuje. Je ním samoopaľovací nástrek. Ide o unikátny systém nástreku tonerov v rôznych odtieňoch, presne podľa voľby klienta. Nástrek je zdravotne nezávadný, vymýva sa postupne, bez vzniku nevzhľadných fľakov.

Aktívnou zložkou, ktorá opálenie vyvoláva, je DHA

DHA je zlúčenia získavaná z cukrovej trstiny a z cukrovej repy. Je to bežná farbiaca prísada do kozmetiky aj do potravín. Táto látka na báze cukru je netoxická. Využíva sa jej schopnosť reagovať s aminokyselinami keratínu , čo je bielkovina v ľudskej koži. Vďaka tomu vzniká hnedé sfarbenie. Nástrek opálenie aplikuje okamžite, ale farba sa ďalej vyvíja po dobu minimálne 48 hodín. Aplikácia samoopálenia nahradí až osem návštev solária. Opálenie potom podľa typu pokožky a starostlivosti o ňu vydrží 7 až 10 dní.

Metóda je bez akýchkoľvek zdravotných rizík

Hodí sa dokonca aj pre tehotné a dojčiace ženy. Nelepí a rýchlo schne. Vďaka samoopaľovaciemu nástreku nielenže majú ženy možnosť získať vybraný odtieň pokožky, ale nástrek perfektne maskuje strie, jazvy, pigmentové škvrny, vertigo, ružovku, akné a ďalšie vady na kráse. Opakovať sa dá kedykoľvek.

Máte salón krásy, kaderníctvo či wellness? Pridajte si samoopaľovací nástrek ako svoju ďalšiu službu

Dr.Nek Spray Tan ponúka kvalitné školenie, ako samoopálenie na klientky a klientov aplikovať. Firma školí v Trenčíne a v Prahe. Možné je však absolvovať aj online kurz – Opaľovanie nástrekom. Firma tiež dodáva prístrojové vybavenie a samotný nástrek.

Publikované: 17. 02. 2021 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Zdravie

Autor: Denisa Koudelková