Podklady pre záverečné práce si môžete nechať pripraviť na kľúč

Najmite si svojho virtuálneho asistenta. Niekoho, kto vám pomôže pripraviť podklady k vašej záverečnej práci. Nejde o nič nelegálneho. Jednoducho si len k ruke nájdete niekoho, kto vám pripraví to, na čom by ste trávili dlhé hodiny, dni, týždne aj mesiace, miesto toho, aby ste sa venovali dôležitému zhrnutiu poznatkov v rámci záverečnej práce, či príprave na finálnu skúšku, obvykle štátnice. Málokto z nás sa už ako študent vysokej školy nevenuje práci, dokonca nepodniká, či aspoň nechodí na nejaké tie brigády. Keď potom príde záver štúdia, či už ide o bakalárske, magisterské aj iné, k tomu záverečné skúšky, je toho na nás veľa. To si vždy povzdychneme, že by sa nám hodil k ruke asistent či asistentka, ktorí by nám pomohli s prípravou podkladov a my sme sa mohli venovať podstate práce, praktickej časti aj celkovému zhrnutiu získaných záverov. Nechajte si podklady pre záverečné práce pripraviť na kľúč.

Rovnako to máme v prípade, že nás čaká odovzdanie iných typov prác

Aj len obyčajné seminárne práce môžu byť náročné na prípravu. Nehovoriac o prácach, ktorými ukončujeme napríklad MBA štúdium, doktorandské štúdium a ďalšie. Podklady pre diplomové práce nám zaberajú dlhé mesiace, doktorandské ešte viac času.

Zadajte si prípravu podkladov

Vynikajúci projekt ePodklady.sk pomáha slovenským študentom vypracovať čo najlepšie záverečné práce tým najefektívnejším spôsobom. Nemusíte sa zdržovať sumarizovaním podkladov, robením rešerší, ani inou nevedeckou činnosťou okolo svojej práce. Vaša práca získa potrebné teoretické pozadie v dostatočnej dĺžke, v perfektnej kvalite a vo veľmi krátkej dobe. Všetko bude správne odcitované aj správne po jazykovej stránke. Tento spôsob vytvárania podkladov sa hodí pre bakalárske, diplomové, rigorózne, atestačné, dizertačné, MBA aj habilitačné práce. Záverečnú prácu je možné spracovať aj v anglickom jazyku.

Diskrétnosť zaručená

Aj keď nejde o žiadne nekalé praktiky, ponúka vám sprostredkovateľ týchto asistenčných prác úplnú diskrétnosť a anonymitu. Samozrejmosťou je vysoká kvalita spracovania a tiež profesionalita. Texty sú vždy originálne a ako už bolo povedané, tiež správne odcitované. Počítať môžete tiež s dodaním v dohodnutom termíne, pričom termíny sú vždy najkratšie možné. Pokiaľ dielo nie je podľa vášho pôvodného zadanie a nie je kvalitatívne na dostatočne vysokej úrovni, budú vám expresne a zadarmo dodané potrebné úpravy.

Nemáte dostatok prostriedkov na zaplatenie spracovania podkladov?

Nevadí. Inou možnosťou úhrady než v rámci jednej splátky je rozdelenie platby do splátok niekoľkých. A koľko vlastne spracovanie záverečnej práce stojí? Za bakalársku a atestačnú prácu je to od 8 € za normostranu, u diplomovej od 10 €. Ostatné typy prác v slovenskom jazyku stoja od 12 € za normostranu. Ceny v anglickom jazyku sú o niečo drahšie.

Nezabudnite ani na korektúru

Vedeli ste, že hodnotenie vašej práce môžu znížiť aj jazykové chyby, nevhodná úprava práce či štylistika? Projekt ePodklady sa vám postará aj o korektúry. Cena korektúr v slovenskom jazyku je 2,5 € za normostranu, v anglickom jazyku 5 €.

Publikované: 19. 10. 2020

Kategória: Super tipy

Autor: Denisa Koudelková