Svadobná torta, výslužka aj candy bar. E-shop Sladkosti pre hostí sa postará aj o tých vašich svadobných

Dvadsať, päťdesiat, sto, dvesto? Nech už na svadbu pozývate koľkokoľvek hostí, internetový obchod s dezertmi, tortami a koláčmi vám pripraví riešenie na mieru. Cukrárski špecialisti zabezpečia všetko z oblasti dezertov: od svadobnej torty podľa vlastných preferencií cez výslužkové balíčky pre svadobčanov až po prestretie candy baru. Ako internetový obchod Sladkosti pre hostí funguje?

Sladkosti pre hosti sú e-shop s tortami, zákuskami, koláčmi a dezertmi od výmyslu sveta. Tradičné, moderné aj exkluzívne – od veterníkov a punčových rezov cez panna cotty i tiramisu až po svadobné torty na mieru. Vy si objednáte, vyzdvihnete alebo vám po dohode Sladkosti pre hosti dovezú koláče a tortu v chladiarenskom aute, v prípade záujmu aj nastajlujú váš svadobný candy bar v spolupráci s apkou Príbeh svadby.

Svadobné torty na mieru

Sladkosti pre hostí vyrábajú v Žiline, svoje pobočky však majú po celom západnom Slovensku: Bratislava, Trenčín, Trnava a Nitra. V prípade svadby vám však vašu objednávku doručia kamkoľvek – chladiarenske auto sa postará o to, aby vaša svadobná torta a koláče prišli tip-top.

„Ak nevesta zbožňuje kombináciu vanilkového korpusu s malinami a ženích čokoládu, čokoládu a čokoládu, u nás nemusia robiť kompromisy. Pri poschodovej svadobnej torte si mladomanželia môžu zvoliť každé poschodie inej príchute,“ usmieva sa Zuzana, manažérka Sladkosti pre hostí, keď rozpráva o šikovnom ťahu, ako predísť zbytočným treniciam pri organizácii svadby.

Sladkosti pre hostí umožňujú budúcim manželom vytvoriť si svoju vysnívanú tortu. Vďaka prepracovanému e-shopu si „vyklikáte“ ultimátnu tortu: zvolíte si z 5 príchutí korpusu (vanilkový, čokoládový, red velvet, orechový, makový), pokračujete farbou a spôsobom obtretia, plnkou, počtom poschodí a zakončíte to výberom zdobenia: prajete si svadobnú tortu ozdobiť kvetmi, alebo dáte prednosť minimalistickému dizajnu bez dekorácie?

Sladkosti pre hostí sa postarajú o všetko na svadbu

„Veľmi dobre vieme, že pri svadobných prípravách majú budúci manželia starostí a povinností vyše hlavy. Aby sme im uľahčili a spríjemnili ich veľký deň, postaráme sa o všetko – svadobnú tortu dovezieme, rovnako pripravíme výslužkové balíčky či prestrieme candy bar v spolupráci s našimi kamarátmi z plánovacej svadobnej aplikácie Príbeh svadby“ približuje Zuzana svadobný full service Sladkosti pre hostí.

Internetový obchod so zákuskami totiž ponúka aj výslužkové balíčky na svadbu – veľké, stredné, malé, mini. Spoľahnúť sa tiež môžete na prestretie candy baru, ktorý je na svadobných hostinách čoraz populárnejší. Sami si vyberiete, aké koláče a dezerty si na ňom želáte: siahnuť môžete po pohárikoch s tiramisu, ale tiež tradičných koláčoch, ako bohemia rez, punčák či kávové zrno.

Ochutnajte predtým, ako objednáte

Sladkosti pre hostí si uvedomuje vysoké nároky nevesty na svoj veľký deň, aj preto pripravili špeciálnu ponuku svadobných ochutnávok – objednať si môžete napríklad 6 rezov svadobných tort rôznych chuťových kombinácií, ochutnávku dezertov, výslužky i kysnutých koláčov. Tak, aby ste vybrali to, čo bude chutiť najviac vám i vašim hosťom.

„Úprimne? Sú to asi šaty, priestor, hostia, atmosféra, ktorá je pre nevestu a mladomanželov najdôležitejšia. Pre nás sú to zas svadobné dezerty, ktorým venujeme 100 % pozornosť. Preto, ak niekto túži dotknúť sa počas svadobnej hostiny dokonalosti, radi mu s tým pomôžeme,“ uzatvára Zuzana zo Sladkosti pre hostí.

Chcete vyskúšať svadobnú ochutnávku koláčov či tort, aké môžete mať aj na svojej svadbe? Objednajte si zo www.sladkostiprehosti.sk

Publikované: 29. 05. 2024

Kategória: Lifestyle

Autor: Adéla Zavadilová