Urobte radosť s odznakmi

Spôsobov, ako sa dajú využiť odznaky je skutočne mnoho. Väčšina z nás si pri pojme “odznak” predstaví rôzne propagačné motívy, ktoré majú za úlohu rozšíriť povedomie o spoločnosti či kampani. Odznaky sú ale zároveň rozšíreným módnym doplnkom. Poslúžiť môžu aj ako odmena v súťaži. Navrhnite aj vy svoj odznak a urobte si radosť.

Odznaky ako módne doplnky

Odznak môže doplniť akýkoľvek outfit. Pripnúť ho môžete na ruksak, kabelku, bundu, kabát alebo dokonca aj na klobúk. Nie každý odznak ale má ten správny motív, aby o nás hlásal to, čo chceme. Odznaky hudobných skupín sa nedajú často zohnať jednoducho. To isté platí aj o špecifických heslách, ktoré nás vystihujú. Tvorba takto unikátneho odznaku ale nie je našťastie zložitá. Dôležitý je motív, ktorý môžete doplniť spomínaným heslom. Zvoliť môžete vtipné alebo vážne výroky, s ktorými sa v danej dobe stotožňujete. Pamätajte, že ak budete tieto odznaky nosiť bežne na odevoch, budú dobre viditeľné. Preto by ste sa mali vyhýbať hanlivým či neslušným výrokom a motívom.

Odľahčite firemné teambuildingy

Nie každý teambuilding musí byť nudný a nezáživný. Vymyslite aktivitu, pri ktorej budú musieť vaši kolegovia súťažiť. Môže ísť o športovú alebo vedomostnú súťažOdznakmi môžete obdarovať všetkých zúčastnených, len prvé tri miesta alebo len víťaza. Na každý odznak môžete pri výrobe pridať aj mená kolegov alebo kolegýň, ktorým má odznak patriť.

Odznak ako darček z lásky

Ak správne navrhnete dizajn odznaku, môžete ním potešiť svoju milovanú osobu. Darčeky, ktoré sa zvyknú darovať len tak z lásky, môžu mať rôzny charakter. Ak plánujete darovať módny doplnok so špecifickým motívom, môžete si nechať vytvoriť aj odznaky s týmto motívom. Tie budú pekne ladiť s pôvodným darčekom a výsledný outfit bude vďaka tomuto drobnému detailu absolútne unikátny. Odznaky nepatria len politickým stranám a kampaniam. Radosť môžu urobiť aj vám, vašim kolegom alebo partnerke či partnerovi. Účel každého odznaku je daný jeho motívom. Každý motív môže byť doplnený výrokom, ktorý môže ešte viac popísať toho, komu patrí.

Publikované: 06. 03. 2022

Kategória: Super tipy

Autor: Denisa Koudelková