Už máte novú kabelku do studených mesiacov?

Drvivá väčšina žien si v priebehu roka mení kabelky. Na jar vynikne veselá, farebná, v lete plátená či slamová, na jeseň semišová, kožená, v zime si smelo vezmite niektorú, ktorá bude zdobená úpletom alebo imitáciou kožušiny. Samozrejme, každý rok sa kabelky trochu obmieňajú, a je fajn si kúpiť aspoň jednu, ktorá váš outfit rozprúdi.

Podľa čoho vybrať dámsku kabelku?

Ak ste sa rozhodli pre novú kabelku, mali by ste sa zamyslieť nad pár dôležitými faktami. Bude sa vám lepšie kombinovať a viac ju využijete. Napríklad výber farby voľte podľa toho, k akej farbe obuvi ju budete nosiť. Ak sa vám však v obchode páči nejaká extravagantná „kráska“, ku ktorej topánky len tak nezoženiete, nezúfajte. Tá je ideálna k jednoduchému outfitu, napr. čiernym koktejlkám. Či už bude zelená, žltá, tyrkysová, alebo bude farbami len hýriť, k čiernemu, ale aj celému bielemu oblečeniu sa bude hodiť. Ide iba o to použiť rovnaký štýl. Je kabelka elegantná? Alebo športovná? Ležérna? Berte ju k rovnakému štýlu oblečenia.

Kabelka ako darček

Máte pocit, že vaša mamička na sebe šetrí a chcete jej kabelku venovať? Prečo nie? Napríklad na eleganceshop.sk je bohatý výber. Zvoľte veľkostne aj štýlovo podobnú tej, ktorú nosí, len pozmeňte farbu, a nemôžete minúť vedľa. Niekomu inému nie je radno dávať kabelku. Neviete, či ju bude nosiť. Kabelky sú dosť osobnou záležitosťou. Venovať môžete ale aj peniaze či darčekový poukaz, nech si daná žena vyberie sama.

Ewergeeny ťahajú

Mali by sme mať určite doma tieto dámske kabelky: malú čiernu kabelku. A hodí sa aj strieborná, ktorá oživí jednofarebné jednoduché šaty. Rovnako sú super crosbody vo farbe hnedej v mnohých ich odtieňoch. Somradlo je in pre mužov aj ženy. Vždy módne budú aj kabelky strednej veľkosti napr. v modrej, hnedej a čiernej farbe. Na eleganceshop.sk nájdete kabelky lacné a kvalitné. Vyberte si.

Publikované: 04. 11. 2021

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková