Dámske šaty k letu patria, aj keď ste inak džínsovou kráľovnou

Ani ako najzarytejšia odporkyňa šiat by ste sa ich v lete nemala vzdávať. Dámske šaty sú jednoznačne najpohodlnejšie letné oblečenie.

Dámske šaty nás v lete vedeli potrápiť kvôli vhodným topánkam

Už to tak ale nie je. Miesto sandálov na vysokých podpätkoch, ktoré nie sú vôbec pohodlné a v lete z nich extrémne bolia nohy, si máte možnosť obuť módne tenisky. A možností je samozrejme ešte viac – žabky, sandále na vysokom širokom podpätku, šľapky... To všetko naše nohy uvítajú a k letným šatám to vypadajú výborne. A aké letné dámske šaty sa toto leto budú nosiť?

Tunika a šaty v jednom

Módne krátke letné dámske šaty dokážu žiť dvojakým životom. V extra horúcich dňoch si ich oblečiete ako minišaty. Inokedy si z nich vytvoríte elegantnú tuniku k džínsom, alebo k módnym legínam. Mnohé z nich môžete nosiť voľne, alebo s opaskom. Hitom sú predovšetkým tie s rôznymi volánmi a volánikmi. Po tých romantické leto doslova volá.

Maxi šaty sú stále v kurze

Aj keď sa v lete viac odhaľujeme slniečku, mali by sme mať v šatníku aj maxi šaty. Ramená odhaľte, nôžky čiastočne zahaľte. Budete v nich vypadať anticky krásne. E-shop Fashionmafia.sk ponúka dokonca tak rafinované strihy maxi šiat, ktoré v sebe ukrývajú mini a maxi súčasne. Rovnako ako dlhý a krátky rukáv v jednom modeli.

Tielkové šaty letia dlhé aj krátke

Ramienka ako na tielku, širšie aj špagetové – to je ďalší trend pre letné šaty. Majú puzdrový strih a nosia sa ako mini aj maxi. V oboch týchto dĺžkach a v mnohých farbách ich opäť kúpite na Fashionmafia.sk.

Čo v lete ešte letí?

Stále zostanem u šiat. Volány som už síce zmienila, ale ešte raz vás na ne upozorním. K tohtoročnému letu patria a hodia sa k jednofarebným i k letne vzorovaným modelom. Hitom sú tiež podkasané minišaty, strihy á la nočná košeľa a parádu urobíte aj v elegantných košeľových šatách.

Fashionmafia.sk – e-shop pre ženy, ktoré vedia, že oblečenie robí človeka

E-shop Fashionmafia.sk ponúka oblečenie pre ženy, ktoré sledujú módne trendy a chcú sa obliekať elegantne a zvodne súčasne. V sortimente nechýbajú dámske šaty, súpravy a kostýmy, módne overaly, tričká, topy, legíny a nohavice.

Publikované: 29. 05. 2019

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková