Ocitnite sa vo víre módy a farieb

Niektoré z nás majú rady jednoduchosť, iné obľubujú veľa doplnkov. Niektoré majú rady romantický, iné športový štýl. Ale každá z nás sa rada pekne oblieka. K peknému oblečeniu patrí aj štýlová obuv a kabelka.

Dámske sandále do pohody

Obuv si vyberáme podľa účelu, ročného obdobia. Dôležitým faktorom je tiež použitý materiál. V neposlednom rade rozhoduje o kúpe aj cena a u nás žien hlavne módne trendy. S príchodom leta prichádza do našich šatníkov sviežosť. Ak máte radi pestrosť a extravaganciu, výbornou voľbou pri výbere sandál budú pekné dámske sandále. Dámske sandále majú zaujímavý dizajn. V ponuke tejto značky nájdete sandále na vysokom podpätku ako aj ortopedicky tvarované sandále. Vyberiete si tu sandále pre každú príležitosť. V dámskych sandáloch môžete ísť na prechádzku v športovo ladenom oblečení aj na spoločenskú udalosť vo večerných šatách. Vzory sandál kráčajú v tradične pestrom štýle značky Desigual. Pri výbere dbajte na to, aby sandále zodpovedali nielen veľkosti ale aj tvaru vášho chodidla. Nezabudnite si vyskúšať obidve topánky. Vaše chodidlá nemusia mať rovnakú dĺžku. Správne zvolené topánky vám zaistia pohodlie počas celého leta.

Kabelky Desigual

Neodmysliteľným doplnkom ženy je kabelka. Štýlové kabelky Desigual sú nie len praktickou taškou na drobnosti. Pestrosť farieb  kabeliek Desigual predovšetkým osvieži a oživí šatník. Niektoré ženy odrádzajú vysoké ceny značky Desigual. Cenu však vyvažuje kvalita a jedinečnosť vzorov. Medzi kabelkami Desigual objavíte najmä krásu kontrastu čiernej farby a farebných vzorov. V ponuke nájdete aj jemnú eleganciu kožených kabeliek. Zvolená veľkosť závisí na vašich potrebách a vkuse. Na výber máte praktické kabelky do ruky, kabelky na rameno ako aj crossbody kabelky Desigual. Ku kabelke Desigual si môžete zakúpiť aj vhodnú peňaženku.

Publikované: 30. 08. 2018 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Móda a krása

Autor: Denisa Koudelková